خانه / آموزش / آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره در آیفون و آیپد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره در آیفون و آیپد

کنفرانس تلفنی! کلمه آشنایی که مدت هاست به گوشمان می خورد، اما کنفرانس تلفنی چیست و چه کاربردی دارد؟ کنفرانس تلفنی در اصل به تماس تلفنی چند جانبه ای گفته میشه که افراد زیادی در آن شرکت می کنند، میتونه یک تماس تلفنی خانوادگی با شرکت اعضای خانواده باشه! کاربرد های مختلفی داره و میتونه بسیار هم مفید باشه، در ساده ترین شکل خود می توان کنفرانس ها و جلسات تلفنی با چند نفر را بطور همزمان بر گذار کرد…

ما میخواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه توسط آیفون و آیپد خودتون بتونید یک کنفرانس تلفنی چند نفره رو تشکیل بدین، و از نظرات و ایده های همدیگر استفاده کنید، این نوع کنفرانس استفاده زیادی در جامعه میتونه داشته باشه و در مواقعی بسیار کاربردی و خیلی مفید خواهد بود… از این پس شما می تونید کنفرانس های کاری و دوستانه و حتی کنفرانس های خانوادگی را تشکیل دهید.

.

آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره در آیفون و آیپد

آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره در آیفون و آیپد

.

آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره توسط آیفون و یا آیپد:

ابتدا کد کنفرانس تلفنی آیفون رو شماره گیری کنید تا کنفرانس تلفنی و همچنین انتظار تماس براتون فعال بشه

در مرحله اول شما با شخص اول تماس می گیرید و به او می گوئید که میخواهید یک کنفرانس تلفنی چند نفره را تشکیل دهید و ازش میخواهید یک دقیقه ای صبر کند.

با زدن گزینه add call می تونید با شخص دوم نیز تماس بگیرید، حالا دو نفر در تماس دارید که می توانید این تماس ها را توسط گزینه merge calls به کنفرانس تبدیل کنید.

حالا شما با دو نفر دیگر در کنفرانس تلفنی هستید و با هم صحبت می کنید که وسط کار یکی با شما تماس میگیرد، بهتره تماسش رو توسط Send To Voice Mail رد کنید! چرا که احتمال داره اختلالی تو کنفرانس ایجاد بشه و کنفرانس قطع بشه! اما اگر میخواهید او را وارد کنفرانس کنید می توانید گزینه Hold & Accept رو انتخاب کرده و سپس توسط Merge Calls کنفرانس رو ۴ نفره بکنید!

شما مدیر این کنفرانس هستید و این کنفرانس رو کنترل می کنید، می تونید توسط علامت i مخاطبی رو از کنفرانس خارج کنید!

البته بهتره قبل از شروع و ایجاد کنفرانس تماس های دریافتی رو غیر فعال کنید تا کسی در حین برگذاری کنفرانس مزاحمتون نشه، برای این کار می تونید از بخش ستینگ یا همون تنظیمات ، گزینه Do Not Disturb رو روی Manual بذارید، حالا اگر کسی با شما تماس بگیره بصورت خودکار رد تماس میشه! به همین آسونی!

آموزش ایجاد کنفرانس تلفنی چند نفره در آیفون و آیپد
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *