خانه / آموزش / آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی به ایمیل دیگر
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی به ایمیل دیگر

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی به ایمیل دیگر

 

اگر به‌دنبال تغییر آدرس ایمیل مرتبط با اپل آی‌دی خود هستید، می‌توانید از طریق مرورگر وب این کار را انجام دهید. در اغلب موارد، این کار بسیار ساده است. اما متأسفانه زمانی‌که اپل آی‌دی شما تغییر می‌کند،

ممکن است به‌درستی کار نکند، به‌عنوان مثال اپل می‌گوید آدرس ایمیلی که می‌خواهید استفاده کنید، قبلا از طریق یک اپل آی‌دی دیگر ثبت شده و یا حتی ممکن است قادر به تغییر آدرس ایمیل خود نباشید.

در این پست قصد داریم تا آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی را شرح دهیم . قبل از شروع آموزش حتما توصیه میشود که از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید تا مشکلی در روند تغییر ایمیل اپل آیدی رخ ندهد .

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی به ایمیل دیگر

 1. ابتدا به تنظیمات ایفون یا ایپد خود بروید و اپل ایدی خود را از تمام قسمت هایی که قبلا وارد کردید، همچون iTunes&Appstore,iCloud و … خارج (Sign Out) نمایید.
 2. سپس وارد سایت appleid.apple.com شوید و اطلاعات اپل ایدی خود را وارد کنید تا وارد پنل مدیریت اپل ایدیتان گردید. 
 3. در قسمت Account بر روی edit کلیک نمایید. 
 4. سپس بر روی Change Email Address کلیک نمایید. 
 5. در پنجره باز شده ادرس ایمیل جدید خود را وارد کنید. توجه داشتبه باشید که ادرس ایمیلی که وارد می کنید نباید قبلا با آن اپل ایدی ساخته شده باشد و اگر با خطای This email address is already in use with an other Apple Id مواجه شدید، این بدان معنا است که ایمیلی که وارد کرید قبلا با آن اپل ایدی ساخته شده است. پس از وارد کردن ایمیل بر روی Continue کلیک نمایید. 
 6. اپل ممکن است در این مرحله جواب ۲ سوال از سوالات امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی استفاده کرده اید را، از شما بپرسد. جواب سوالات امنیتی خود را به درستی وارد نمایید تا اجازه تغییر ایمیل اپل ایدی به شما داده شود. 
 7. اپل یک کد تایید به ادرس ایمیل جدیدی که وارد کرده اید، ارسال می کند. وارد ایمیل خود شوید و کد ارسالی را یادداشت نمایید. 
 8. سپس کد را وارد نمایید و بر روی verify کلیک کنید. 
 9. در نهایت بر روی Done کلیک کنید. 
 10. حال در ایفون یا ایپد یا به وسیله برنامه iTunes در کامپیوتر خود، اپل ایدی خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید اپل ایدی شما دیگر آدرس ایمیل جدیدتان است. اگر با پیغام ” Verification is required ” مواجه شدید، بر روی Ok کلیک نمایید و مرحله زیر را ادامه دهید. در غیر اینصورت از ایمیل جدید اپل آیدی خود لذت ببرید. 
 11. در این مرحله بر روی Done کلیک کنید. اگر با خطای “For assitance contact itunes Support” مواجه شدید، باید بر روی سیستم خود V.P.N را فعال نمایید و سپس بر روی Done کلیک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این قسمت را نگذرانید نمی توانید از اپل آیدی خود استفاده کنید. 
آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی به ایمیل دیگر
۲٫۲ (۴۴٫۴۴%) ۹ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *