خانه / آموزش / آموزش دریافت گیفت کارت رایگان (۱۰۰٪ تضمینی توسط)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان (۱۰۰٪ تضمینی توسط)

گیفت کارت رایگان

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان

برای شروع کار شما نیاز به مرورگر سفاری دارید، این مرورگر را نصب و بعد از نصب به این ( http://freemyap.ps/403c6c50 ) آدرس مراجعه کنید و در صفحه باز شده روی گزینه Get Started بزنید و پروفایل ProFile رو نصب کنید.

توجه داشته باشید که مرورگر Safari سافاری در حالت private mode قرار نداشته باشد وگ رنه مجددا  با صفحه get started روبه رو میشوید. و هر چقدر این عمل را تکرار کنید باز به این صفحه باز خواهید گشت.

با زدن دکمه Get Started به صفحه تنظیمات پروفایل هدایت می شوید که پروفايل را نصب كنيد و مجددا به سافاري برگرديد.

اپلیکیشن ها و برنامه های موجود را دریافت کنید تا به امتیاز های شما اضافه شود. با دانلود بیشتر امتیاز بیشتری خواهید گرفت. روش کار بدین صورت است که هر كدام از برنامه ها را انتخاب كرده اید و برروي دكمه دانلود لمس / کلیک کنید. و پس از اينكه به AppStore هدايت شديد برنامه را دانلود (دریافت) كنيد. پس از دانلود برنامه را نصب کنید و برنامه را اجرا كنيد و بمدت ٣٠ ثانيه با برنامه كار كنيد. پس از آن مجددا به سافاري Safari برگرديد تا امتياز خود را دريافت كنيد، در برخی از این نرم افزارها پس از نصب و کار روش گوشی شما شاید چندین دقیقه زمان لازم باشید تا امتیاز شما در سایت درج گردد، پس در صورتی که با چنین حالتی مواجه شدید چند دقیقه ای صر کنید…

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان (۱۰۰٪ تضمینی توسط)

.

حال چگونه امتیازات خود را ه گیفت کارت تبدیل کنیم؟

با افزایش امیتازهای شما می توانید نسبت به امتیازهای خود درخواست گیفت کارت کنید  برای دریافت گیفت کارت آيتونز iTunes Gift Card در قسمت Redeem گزینه ی iTunes gift card رو انتخاب و کلیک كرده و دكمه ي Redeem را بزنيد. و کد ارائه شده را هر چه سریعتر 🙂 یادداشت کنید و در اپ استور appStore در بخش Redeem کد را وارد کنید.

.

نکته: شما برای دانلود، نصب و استفاده هر نرم افزار فقط و فقط یک بار اعتبار دریافت خواهید کرد. در نتیجه اگر برنامه های موجود در آن سایت تمام شد.. باید منتظر بمانید تا آن سایت نرم افزار های جدید را اضافه کند.

آی او اس یار

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان (۱۰۰٪ تضمینی توسط)
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

۲ دیدگاه

  1. این مطلب خوبه اگه تا آخر حرفتون درست جواب بده من برم تست کنم ببینم چطوری هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *