خانه / آموزش نحوه تشخيص آيفون دست دوم
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش نحوه تشخيص آيفون دست دوم

آموزش نحوه تشخيص آيفون دست دوم , نحوه تشخيص آيفون دست دوم و از قبل فعال شده

نحوه تشخيص آيفون دست دوم و از قبل فعال شده


اپل سرویسی به کاربران خود معرفی کرد که از آن طریق می توانند پی ببرند که اپل خریداری شده ساتوک است یا نه، سرویس AppleCare Coverage شما را قادر خواهد ساخت تا به آسانی از وضعیت دیوایس خریداری شده آگاه شوید و مدت زمان گارانتی، پشتیبانی تلفنی، و اعتبار خرید و اطلاعات این چنینی را به دست بیاورید.

 

متاسفانه در گذشته مشاهده شده است که یکسری از افراد سود جوء با خریداری آیفون ها دست دوم تمیز اقدام به فروش آیفون ها به نام دستگاه نو میکردند که خریدار هم به علت ارزانی آیفون از خرید خود خوشحال و خرسند بود… اما هشیار باشید، خرید گوشی های کارکرده می تواند عواقبی را نیز به همراه داشته باشد… پیشنهاد می کنیم قبل از خرید صد در صد اطمینان پیدا کنید که دیوایس در حال معامله کاملا آکبند است.

 

در زمان خرید گوشی ها آیفون چند دقیقه ای زمان بگذارید و از فروشنده خواهش کنید به شما چند دقیقه ای فرصت بررسی بدهد و شما با مراجعه به وب سایت  https://checkcoverage.apple.com و دادن شماره سریال پشت دستگاه به پیغامی مواجه خواهید شد.

 

 Please Activate Your iPhone  و یا پیغام  This iPhone has not been activated نشانگر این است که دیوایس مذکور تا کنون روشن و فعال نشده است و کاملا نو است… اما اگر پیغام دیگری جز این دو پیغام مشاهده کردین از فروشنده بخواهید آیفون دیگری برایتان بدهد.


‏⠀
علاوه بر پشت دستگاه شما می توانید نرم افزار نیز شماره سریال دستگاه را استخراج کنید، برای این منظور به قسمت زیر مراجعه کنید:

Setting > general > about

 

آموزش نحوه تشخيص آيفون دست دوم
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *