خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS

آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS

آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS

 

اپل چند سال قبل، زبان سوئیفت را جایگزین Objective-C کرد که از ابتدا، برای توسعه اپلیکیشن‌های آی او اسی مورد استفاده قرار می‌گرفت. با این حال، هنوز برنامه‌های ساخته شده با Objective-C زیادی وجود داشته و آن‌ها هنوز با استفاده از همین زبان توسعه پیدا می‌کنند. تلگرام یکی از این نرم افزارها بود. اما در نسخه ۵٫۰ تلگرام شاهد استفاده از زبان سوئیفت برای توسعه هستیم که انتظار می‌رود سرعت عملکرد این پیام‌ رسان را افزایش بدهد.

 

آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS

در این میان، نسخه جدید تلگرام با استفاده از این زبان برنامه نویسی از لحاظ بازدهی و پردازش عملکرد بهتری دارد و این نرم افزار می‌تواند با سرعت بهتری نسبت به نسخه‌های پیشین خود در آیفون‌ها و آیپدها اجرا شود.

تلگرام ۵٫۰ از همین حالا برای تمامی کاربران سیستم عامل آی او اس در دسترس است. این نسخه به طور کامل با استفاده از سوئیفت نوشته شده است و موارد مختلف نظیر استیکرها، مصرف انرژی و باتری دستگاه و سرعت اجرای آن بهبود یافته است.

تلگرام ۵٫۰ از این به بعد با قابلیت‌های جدید آی او اس ۱۲ سازگار است و می‌تواند تعداد پیام‌های دریافتی را به صورت گروهی در نوتیفیکیشن‌ها نشان دهد. کاربران با باز کردن نوتیفیکیشن‌های آی او اس ۱۲ تنها یک بلاک از تلگرام را مشاهده خواهند کرد که با باز کردن آن هر یک از نوتیفیکیشن‌ها و پیام‌ها را به صورت جداگانه خواهند دید.

آپدیت جدید تلگرام با تغییرات برای IOS
1.5 (30%) 2 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *