خانه / جدیدترین اخبار / اخبار آیفون 8 / آیا استفاده از صفحه نمایش OLED آیفون ۸ را گران‌ تر خواهد کرد؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آیا استفاده از صفحه نمایش OLED آیفون ۸ را گران‌ تر خواهد کرد؟

کمپانی نامدار apple ظاهرا قصد دارد در محصولات آینده خود از صفحه نمایش های پیشرفته OLED استفاده کند، جدیدا این شرکت قرار دادی با شرکت کره ای سامسونگ امضا کرده است که طی آن قرار داد مقرر شده است سامسونگ تعداد ۱۰۰ میلیون از صفحه نمایش های OLED را برای کمپانی آمریکایی اپل تولید کند. در حال حاضر تکنولوژی صفحه نمایش های او ال ای دی در اختیار شرکت سامسونگ می باشد، قبلا هم خبرهایی مبنی بر استفاده OLED در آیفون هشت به گوشمان رسیده بود که این قرار داد میتواند صحت این قضیه را ثابت کند. کمپانی اپل قصد دارد با تغییرات فراوان در گوشی جدیدش فروش خود را افزایش دهد و بتواند کم فروشی مدل های قبلی را جبران کند.

 

آیا استفاده از صفحه نمایش OLED آیفون ۸ را گران‌ تر خواهد کرد؟

 

به غیر این قرار داد دیگری با سامسونگ منعقد شده است مبنی بر تولید تعداد ۶۰ میلیون صفحه نمایش خمید که ارش تقرینی آن بالای ۴٫۳ میلیون دلار است، ولی آیا استفاده از این صفحه نمایش ها قیمت آیفون ۸ را بالا نمی برد؟

 

بدیهی است استفاده از این صفحه نمایش های گران قیمت و به روز باعث افزایش قیمت گوشی های تولید آیفون خواهد شد، این صفحه نمایش ها به تنهایی قیمتی معادل ۷۱ دلار دارند با مقایسه آن از صفحه نمایش های قبلی اپل افزایش قیمت ۳۱ دلاری را به همراه دارد… علاوه بر آن اپل قصد دارد تکنولوژی های جدیدی در آیفون هشت استفاده کند از جمله شارژ بی سیم و… تمامی این موارد می تواند تجربه خرید آیفون هشت ۱۰۰۰ دلاری را برای ما به ارمغان بیاورد!

 

عرضه یک محصول جدید توسط اپل همیشه شور و شوق خواصی به بازار تلفن ها همراه می بخشد و ظاهرا این بار متفاوت تر خواهد بود و محصول شگفت انگیزی عرضه خواهد شد، به هر حال باید تا زمان رونمائی و عرضه این محصول منتظر باشیم…

آیا استفاده از صفحه نمایش OLED آیفون ۸ را گران‌ تر خواهد کرد؟
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *