خانه / اندروید / اپلیکیشن های اندروید / آیا تلگرام dr خوب است؟ آشنایی با اپلیکیشن تلگرام dr
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آیا تلگرام dr خوب است؟ آشنایی با اپلیکیشن تلگرام dr

این روزها و با فیلتر تلگرام موج بزرگی ازاپلیکیشن ها که ادعای فیلترشکن تلگرام بودن و یا نسخه بدون فیلتر تلگرام بودن به راه افتاده و اکثر کاربران در این بین دچار سردرگمی شده اند. یکی از اپ هایی که ادعای نسخه بدون فیلتر تلگرام را دارد با نام تگلرام دی آر (Telegram DR) شناخته می شود که یک نسخه تلگرام دی آر لایت (Telegram DR Lite) نیز دارد.

آیا تلگرامdrخوب است؟آشنایی با اپلیکیشن تلگرامdr

تلگرام dr

تلگرام دی آر (Telegram DR) و تلگرام دی آر لایت (Telegram DR Lite) توسعه داده شده توسط گروه Moonshot توسعه داده شده است. بگذارید کمی بیشتر موضوع را باز کنیم و ببینیم گروه مون شات (MoonShot Group) از چه افرادی تشکیل شده است؟ برنامه TelegramDR توسط نریمان غریب و امین ثابتی  که هر دو ساکن لندن هستند، تهیه و معرفی شده است.

در گوگل پلی برای توصیف نرم افزار به این صورت عمل کرده اند:

تهیه‌کنندگان آن مدعی هستند که این برنامه همان تلگرام+سایفون است! خب اگر اینطور است که کافی است شما همان سایفون را هم جدا از تلگرام نصب کنید که نگرانی برای خود ایجاد نکنید.

در تلگرام دی آر مکالمه صوتی غیر فعال است. سوالی که پیش می آید این است که اگر واقعا این نرم افزار از پروکسی داخلی یا به عبارت عوام پسندتر به کار برده شده توسط ارایه کنند، سایفون داخلی استفاده می کند، چرا قابلیت تماس غیر فعال است؟

همچنین یک نسخه به نام تلگرام دی آر لایت (Telegram DR Lite) در گوگل پلی موجود است که هیچ فرقس در توضیحات با برنامه اصلی ندارد اما با بررسی و مقایسه اسکرین شات مربوط به این نسخه ما به این نتیجه رسیدیم که همانطور که از اسمش پیداست، نسخه لایت از دسته نرم افزارهای نسخه لایت گوگل هستند که نسخه وب نرم افزار را در قالب یک نرم افزار اجرا می کنند و حجم کمتری را از فضای داخلی موبایل شما اشغال می کند. این تنها تفاوت بین تلگرام دی آر و تلگرام دی آر لایت است.

 

آیا تلگرام dr خوب است؟ آشنایی با اپلیکیشن تلگرام dr
5 (100%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

یک دیدگاه

  1. سلام وقت شما بخیر باشه من تلگرام DR و از اپستور دانلود کرده ام روی گوشی نصب شد ولی بعد از اینکه شماره موبایل را وارد میکنم میخواد که اکتیو بشه و برای من جهت اکتیو کد بفرسته قبلش یک خطای Limit exceeded. Please try again later میده و اکتیو نمیشه ضمنا هنگام نصب هم وی پی ان گوشی فعال هست ممنون میشم کمکم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *