خانه / جدیدترین اخبار / اخبار سایت / آیا فیلترینگ اینستاگرام حقیقت دارد؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آیا فیلترینگ اینستاگرام حقیقت دارد؟

دو ماهی است که از فیلتر شدن تلگرام میگذرد که امروز متوجه شدیم اینستاگرام هم رفته است در لیست فیلترینگ …! معاون اول دادستانی کل کشور دیروز اعلام کرد که فیلتر شدن اینستاگرام در دستور کارشون قرار گرفته است … .

آیا فیلترینگ اینستاگرام حقیقت دارد؟

بر اساس گفته های معاون اول دادستانی کشور به دلیل اینکه بعضی از افراد مشهور تو این شبکه اجتماعی به بهانه ی جمع کردن کمک برای افراد بی بضاعت پول از کاربرا جمع می کنند و در این مدت کلاهبرداری های زیادی شده از  طریق این برنامه، میخواهند موضوع را بررسی کنند .

حجت‌الاسلام محمد مصدق اعتقاد دارد که این موضوع باعث شده تا مردم به امر کمک رسانی به هم نوع بی اعتماد شده و گفته :باید با کاری که انجام میدهیم دست این افراد را کوتاه کنیم و مسئله ی سلب اعتماد را ریشه کن کنیم.

بر اساس گفته های معاون اول در حال حاضر فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستانی قرار گرفته و آقای خرم آبادی به شخصه پیگیر این موضوع هستند تا ببینیم چه اتفاقی ممکن است رخ دهد. پس از اضافه شدن قابلیت های جدی به اینستاگرام بسیاری از افراد میگفتند که این برنامه فیلتر میشود ولی به گفته ی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی معلوم شد که همچین  برنامه ای در دستور کار خود نداشته اند و الان  قوه ی قضاییه  وارد عمل شده … !

 

آیا فیلترینگ اینستاگرام حقیقت دارد؟
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *