خانه / جدیدترین اخبار / اخبار آیفون 8 / آیفون ۸ اسکنر لیزری سه‌ بعدی خواهد داشت
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آیفون ۸ اسکنر لیزری سه‌ بعدی خواهد داشت

 

شگفتی های اپل تمامی ندارد و همیشه با تکنولوژی های نابش همه را شیفته خود میکند، کمپانی اپل مدت هاست در حوزه واقعیت افزوده فعالیت می کند و در تلاش است در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد، اپل توانسته است یکسری از شرکت های فعال در این زمینه را نیز خریداری کند، مطمئنا اپل قصد دارد از این نوع تکنولوژی ها در محصولات تولیدی خودش استفاده کند، تا بتواند همیشه در خط اول عرضه برترین تکنولوژی ها روز دنیا باشد.

 

آیفون 8 اسکنر لیزری سه‌ بعدی خواهد داشت

 

J.P. Morgan شرکت فعال در حوزه it اعمال کرده است اپل قصد دارد از یک اسکنر سه بعدی پیشرفته در گوشی آیفون ۸ استفاده نماید، از این اسکنر می توان کارهای مختلفی ار انتظار داشت، مثلا می توان به عنوان اسکن صورت از ان استفاده کنید… نا گفته نماند اپل قابلیت های فراوانی را از حوزه واقعیت افزوده به نمایش خواهد گذاشت…

 

اپل از واقعیت افزوده در حسگر اثر انگشت استفاده خواهد کرد، آزمایش های اولیه با موفقیت به پایان رسیده است و توانسته است نتیجه دلخواه را به شرکت اپل ارائه دهد. به هر حال تا عرضه آیفون ۸ منتظر هستم تا ببینیم اپل چه خواهد کرد، طبق وعده اپل این محصول جدید بسیار شگفت انگیر و با تکنولوژی های بالا خواهد بود.

آیفون ۸ اسکنر لیزری سه‌ بعدی خواهد داشت
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *