خانه / جدیدترین اخبار / اخبار ios / ارایه اشتراک واحد اپل برای سرویس های خبر و موزیک و تلویزیون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

ارایه اشتراک واحد اپل برای سرویس های خبر و موزیک و تلویزیون

براساس گزارش The Information، کمپانی اپل میخواهد تا سرویس‌های اشتراکی خود را در یک قالب واحد در اختیار کاربران قرار دهد. در حال حاضر اپل یک سرویس اشتراکی دارد که همان اپل موزیک است؛ اما شنیده‌ها نشان از آن دارد که این شرکت در حوزه‌های دیگری نیز سرمایه‌گذاری کرده است که از جمله‌ی آن‌ها باید به توسعه‌ی یک سرویس اشتراک خبری و همچنین یک سرویس اشتراک تلویزیونی اشاره کرد.

ارایه اشتراک واحد اپل برای سرویس های خبر و موزیک و تلویزیون

اپل در ماه‌های پیش امتیاز تعدادی از برنامه‌های تلویزیونی را خریداری کرده است؛ اما هنوز اطلاعات مشخصی در خصوص اینکه اپل چگونه می‌خواهد این برنامه‌ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد، در دسترس نیست. منطقی ترین گزینه‌ ایجاد سرویس اشتراکی برای دسترسی به این محتوا است که کاربران را قادر می‌سازد تا با پرداخت حق اشتراکی مشخص، به برنامه‌های ارائه شده در اپلیکیشن تی‌وی اپل دسترسی داشته باشند.

همچنین باید به تصاحب Texture توسط اپل اشاره کرد. تکسچِر سرویسی است که کاربران می‌توانند با پرداخت حق اشتراک به دانلود و مطالعه‌ی انواع مجلات بپردازند. تکسچِر در این خصوص با مؤسسات خبری متعددی همکاری می‌کند که از جمله‌ی آن‌ها باید به نشریاتی نظیر تایم اشاره کرد.

هرچند دسترسی به اپلیکیشن و سرویس تکسچر همچنان امکان‌پذیر است؛ اما به نظر می‌رسد اپل درصدد اجرای سیاست‌های جامع‌تری با استفاده از این سرویس خبری است. گمانه‌ها نشان از آن دارد که اپل در نظر دارد تا به جای ایجاد سه سرویس اشتراکی مجزا، هر سه سرویس را با هم ترکیب کرده و آن را در قالب یک سرویس اشتراکی ارائه کند. به گزارش The Information، اپل هر سه سرویس اشتراک موسیقی، اخبار و تلویزیون خود را همچون آمازون پرایم در قالب یک سرویس واحد ارائه خواهد کرد.

 

ارایه اشتراک واحد اپل برای سرویس های خبر و موزیک و تلویزیون
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *