خانه / جدیدترین اخبار / استفاده از صفحه نمایش متفاوت در اپل واچ ۳
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

استفاده از صفحه نمایش متفاوت در اپل واچ ۳

اپل واچ ۳ اپل هم با تغییراتی همراه است و اپل در تلاش است بتواند این ساعت هوشمند را بهتر و پیشرفته تر کند، طبق روال عادی امسال باید منتظر اپل واچ سه باشیم تا ببینیم کمپانی اپل این بار با این ساعت هوشمند چه کرده است، آیا باز هم خواهد توانست دنیا را به تلاطم بکشد؟ طبق اخبار به دست رسیده در اپل واچ ۳ صفحه نمایش مقداری با تغییرات خواهد بود و در آن از نمایشگر متفاوت و بهتری استفاده خواهد شد.

 

یکی از شرکت های معتبر تولید کننده قطعات اپل اعلام کرده است که دیگر قادر به تولید صفحه نمایش لمس نیست و از این رو پیش بینی میشود که اپل با مشکل تامین صفحه نمایش لمسی مواجه شود، دلیل عرضه محدود ساعت مچی هم همین امر بوده است و اپل قادر به تامین این نوع صفحه نمایش نیست.

 

استفاده از صفحه نمایش متفاوت در اپل واچ 3

 

ظاهرا کمپانی اپل راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است و قصد دارد از تکنولوژی دیگری در صفحه نمایش خود استفاده نماید، شایعات حاکی از آن دارد که صفحه نمایش اگ واچ جدید از نوع glass-film خواهد بود، هنوز اطلاعات دقیق و ریزی در مورد این نوع صفحه نمایش به دست نرسیده است و دقیقا نمی دانیم این نوع صفحه نمایش چه مشخصاتی دارد ولی به هر حال این مسئله قطعی است که در ساعت هوشمند جدیدی که تولید خواهد شد صفحه نمایش تغییراتی را خواهد داشت.

حال باید تا اواخر امسال منتظر باشیم تا ببینیم اپل با این ساعت هوشمند چه کرده است.

استفاده از صفحه نمایش متفاوت در اپل واچ ۳
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *