خانه / آموزش / ترفندهای IOS / امکانات FaceTime گروهی
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

امکانات FaceTime گروهی

قابلیت FaceTime گروهی به شما امکان می‌دهد که با ۲ تا ۳۲ نفر دیگر همزمان به صورت ویدئویی در تماس باشید یا حتی از افکت‌های دوربینی یکسان که در Messages وجود دارد برای ایجاد Animoji و Memoji بهره بگیرید. وقتی دعوتی را دریافت می‌کنید دیگران می‌توانند با آیفون، آیپد یا مک خود به صورت صوتی یا تصویری نیز به شما بپیوندند. امکان FaceTime گروهی با برنامه پیامرسان Messages می‌تواند ادغام شود و شما براحتی می‌توانید از طریق چت iMessage گروهی از قابلیت FaceTime گروهی نیز بهره‌مند شوید.

امکان FaceTime از هوش دستگاه استفاده می‌کند تا افرادی که در حال صحبت هستند، از میان گروه دیگر اعضای گفتگوی گروهی شناسایی کرده و آنها را نمایش دهد و فعال‌ترین فرد را در مرکز نمایشگر نمایش دهد. سایز تصویر هر فرد به میزان فعالیتش در گفتگوی گروهی بستگی دارد و تصاویر پروفایل بزرگ‌تر مربوط به فعال‌ترین و کوچک‌ترین تصاویر برای غیرفعال‌ترین افراد در گروه خواهد بود.

 

ردیابی خودکار گفتگوکنندگان فعال

FaceTime گروهی

امکان FaceTime از هوشی دستگاه استفاده می‌کند تا افرادی که در حال صحبت هستند، از میان گروه دیگر اعضای گفتگوی گروهی شناسایی کرده و آنها را نمایش دهد و فرد فعال را در مرکز نمایشگر و جلوی بقیه نمایش دهد. در واقع، سایز تصویر هر فرد بسته به میزان فعالیت آنها در گفتگوی گروهی دارد و تصاویر پروفایل بزرگ‌تر مربوط به فعال‌ترین و کوچک‌ترین تصاویر برای غیرفعال‌ترین افراد در گفتگوی گروهی خواهد بود. جالب است بدانید که سنجش میزان فعالیت در گفتگوی گروهی بر اساس مدت صحبت، بلندی صدا و حتی حرکات بدن صورت می‌گیرد. شرکت‌کنندگانی که صحبت نمی‌کنند در پایین صفحه نمایش داده می‌شوند مگر اینکه وارد بحث شوند. البته با انتخاب هرکدام از اعضا توسط کاربر، ویدئوی آن عضو به جلو و مرکز صفحه جابجا می‌شود.

 

نوتیفیکشن بدون صدا

وقتی بیش از یک نفر با شما تماس بگیرد، FaceTime نوتیفیکیشنی نمایش می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد فورا به تماس بپیوندید آن هم بدون اینکه صدای تماس یا غیره برایتان مزاحمت ایجاد کند.

 

ادغام با Messages

ادغام FaceTime گروهی با برنامه پیامرسان Messages
ادغام FaceTime گروهی با برنامه پیامرسان Messages

امکان FaceTime گروهی با برنامه پیامرسان Messages می‌تواند ادغام شود و شما براحتی می‌توانید از طریق چت iMessage گروهی از قابلیت FaceTime گروهی نیز بهره‌مند شوید. اگر افرادی در FaceTime قبلا گفتگویی را آغاز کرده باشند، شما نیز در Messages می‌توانید تماس‌های فعال را در فهرست گفتگو مشاهده کنید.

 

ارتباط محرمانه

تمام تماس‌های FaceTime چه به صورت فرد به فرد یا چندنفره به صورت رمزگذاری شده برای طرف‌های شرکت‌کننده ارسال می‌شود تا محرمانه بماند و تنها برای شرکت‌کنندگان قابل مشاهده باشد.

امکانات FaceTime گروهی
۲ (۴۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *