خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن کاربردی / زمانبندی کار با آیفون با اپلیکیشن Moment
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

زمانبندی کار با آیفون با اپلیکیشن Moment

همیشه دوست داشته‌اید که نسبت به مدت زمانی که با آیفون خود کار می‌کنید، نظم و انضباط بیشتری داشته باشید؟ یا اصلا بفهمید روزانه چه مدت را از زمان ارزشمند خود را صرف کار با آیفون می‌کنید؟ اپلیکیشن Moment با سنجش عملکرد شما در آیفون به شما اطلاعات ارزشمندی در مورد عادات استفاده شما از آیفون‌ می‌دهد از جمله اطلاعات اپلیکیشن‌هایی که بیشتر از همه در آیفون خود استفاده کرده‌اید. با اپلیکیشن Moment می‌توانید کمتر وقت خود را صرف کارهای بی‌مورد با آیفون بکنید.

اپلیکیشن Moment فقط برای iOS نوشته شده و با تحت‌نظر گرفتن میزان استفاده شما از تلفن همراه محدودیت‌های روزانه برایتان وضع می‌کند و اگر از این محدودیت‌ها عبور کنید اپ به شما هشدار می‌دهد. قابلیت جالب این اپلیکیشن کلافه کردن شما در هنگام استفاده است. می‌توانید با تغییر در تنظیمات این برنامه آن را مجبور کنید که شما را از گوشی فراری دهد. در واقع، اگر بیشتر از زمان تعیین شده از گوشی استفاده کنید اپلیکیشن Moment با فعال شدن این قابلیت تمام صحفه نمایشگر آیفون را از انواع پیغام‌ها پر می‌کند تا کلافه‌تان کند.

اپلیکیشن کنترل کار با آیفون Moment

برنامه رایگان و جالب Moment – Screen Time Tracker در پس‌زمینه پردازش آیفون کار می‌کند تا مدت زمان استفاده شما از عملکردهای مختلف آیفون را ثبت کند. سپس به شما آمار و ارقامی در مورد مدت استفاده روزانه، هفتگی، ماهانه و فصلی از آیفون‌تان می‌دهد. کاربر نیز می‌تواند تنظیماتی به برنامه بدهد که مقدار زمان مشخصی صرف استفاده از آیفون کند و در صورت بیشتر شدن زمان استفاده، برنامه به وی هشدار خواهد داد. کاربر همچنین می‌تواند تعیین کند که از کدام اپلیکیشن‌های آیفون تا چه مدت زمانی حق استفاده دارد. به علاوه، این برنامه جالب آیفون می‌تواند با دیگر گوشی‌های اعضای خانواده یکپارچه شود و مدت زمان استفاده کودکان از آیفون را در اختیار والدین آنها قرار دهد.

نصب Moment از سیب اپ
نصب اپلیکیشن Moment از سیب اپ
زمانبندی کار با آیفون با اپلیکیشن Moment
3 (60%) 2 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *