خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن های پزشکی و سلامتی / با اپلیکیشن رایگان Sweatcoin ورزش کنید و جایزه هم بگیرید!
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

با اپلیکیشن رایگان Sweatcoin ورزش کنید و جایزه هم بگیرید!

بعضی افراد ورزش می‌کنند تا خوش‌اندام شوند، ولی بعضی دیگر برای ورزش نیاز به انگیزه دارند. احتمالا بهترین انگیزه برای بعضی افراد، جنبه مالی آن است. اپلیکیشن Sweatcoin پیشرفت شما را در ورزش پیگیری می‌کند و هرچه در ورزش و تمرین جلوتر می‌روید، به شما سکه‌های مجازی Sweatcoin می‌دهد. این اپلیکیشن جزء برنامه‌های برتر اپل واچ بوده و البته روی آیفون هم طرفداران خود را دارد، به ‌طوری که امتیاز ۴۵ هزار کاربر آیفون به آن ۴٫۴ بوده و روی اپل واچ هم ۵ گرفته است.

نصب برنامه Sweatcoin

برنامه Sweatcoin برای تامین هزینه‌های خرید جوایز کاربرانش در سال ۲۰۱۸ حدود ۵٫۷ میلیون دلار از شرکت‌های فعال در عرصه فناوری بودجه جمع‌آوری کرده است. کمپانی SweatCo اعلام کرده است که تا ژانویه ۲۰۱۸ حدود پنج میلیون کاربر دارد و درامدش هم نسبت به سه ماهه‌ قبل ۲۶۶ درصد افزایش یافته است. کاربران این اپلیکیشن جالب آیفون با هر هزار قدمی که برمی‌دارند، یک سکه (SWC) یا Sweatcoin می‌گیرند.

امکانات اپلیکیشن رایگان آیفون Sweatcoin

این کمپانی حدود ۵ درصد از هزینه‌ی جوایز کاربرانش را تامین می‌کند و باقی بودجه آن را از شرکت‌های سرمایه‌گذار مانند برندهای محصولات و خدمات Goodwater Capital، Rubylight، Seedcamp و غیره فراهم می‌کند. همین شرکت‌های سرمایه‌گذار محصولات و خدمات مشخصی را به عنوان جوایز کاربران برنامه Sweatcoin اعلام می‌کنند و هزینه‌ی مشخصی با ارز سکه‌های SWC نیز تعیین می‌کنند. به عنوان مثال؛ سرمایه‌گذاران این اپلیکیشن برای یک دوره آموزش یوگا، هزینه‌ای با ۳۵ سکه‌ی مجازی SWC اعلام می‌کنند و آن دسته از کاربرانی که توانسته‌اند با انجام تمرین‌های ورزشی به اندازه ۳۵ سکه SWC بودجه جمع‌آوری کنند، می‌توانند در دوره‌های آموزشی یوگای شرکت کنند.

با اپلیکیشن PhillBoxie داروهای‌تان را بموقع میل کنید

آشنایی و نصب اپلیکیشن آیفون Documents

وقتی که حسابی با ورزش خود درآمدزایی کردید، مقدار Sweatcoin که اندوخته‌اید شما می‌توانید آنها را تبدیل به جوایز واقعی کنید، درست مانند تبدیل ارزی به ارز دیگر! این جوایز شامل کفش، لوازم ورزشی، لباس‌های ورزشی، خدمات خاص یا حتی آیفون X می‌شوند که البته کسب جوایزی مانند آیفون چندان راحت نیست و تنها با فعالیت‌ها و تمرین‌های ورزشی بسیار زیادی بدست می‌آید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنیم!

وبسایت-رسمی-اپلیکیشن-رایگان-Sweatco
وبسایت رسمی اپلیکیشن Sweatcoin

 

با اپلیکیشن رایگان Sweatcoin ورزش کنید و جایزه هم بگیرید!
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *