خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن های موسیقی / اپلیکیشن کاربردی و جالب Tunable برای آیفون، آیپاد و آیپد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

اپلیکیشن کاربردی و جالب Tunable برای آیفون، آیپاد و آیپد

اپلیکیشن کاربردی Tunable یکی از بهترین اپهای کمک کننده در زمینه نواختن موسیقی است که می‌تواند مانند یک تیونر و مترونوم به شما کمک کند. کاربردهای این اپلیکیشن تا حدی زیاد است که وب سایت Gizmodo عنوان «چاقو سوئیسی دنیای موسیقی» را به آن داده است.

اپلیکیشن کاربردی و جالب Tunable برای آیفون، آیپاد و آیپد

توسط این اپلیکیشن علاوه بر کمک در زمینه نواختن ساز، می‌توانید در مورد کنترل صدا و آواز خواندن نیز ترفندهای جدیدی را یاد بگیرید. این اپلیکیشن کاربردی می‌تواند به شما در زمینه نگه داشتن تمپوی موسیقی در یک رنج خاص نیز کمک کند.

Tunable اپلیکیشنی کاربردی است که توسط آن می‌توانید تمامی آکوردها، اکتاوهای قرار گرفته در ساز و گام‌های مختلف را یا بگیرید. در حقیقت مهم نیست که از چه سازی استفاده می‌کنید. این اپلیکیشن می‌تواند به شما به بهترین نحوه ممکن نحوه نواختن موسیقی را یاد بدهد.

سازهای پشتیبانی شده برای این اپلیکیشن شامل گیتار، یوکللی، ترومپت، ویالون، ویالون سل، کُر، ساکسیفون، ویالون باس، فلوت و دیگر سازهای زهی، بادی و الکترونیکی می‌شود.

توسط این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید ساز مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید و با نواختن آن از لذت ببرید.شما می‌توانید تمرینات خود را با استفاده از این اپلیکیشن ضبط کرده و روند پیشرفت خود را در مدت زمان کوتاهی ببینید.به طور کل این اپلیکیشن می‌تواند ابزاری کارآمد برای تبدیل تلفن هوشمند شما به یک معلم حرفه‌ای موسیقی باشد.

لینک این اپلیکیشن در آیتونز:

https://itunes.apple.com/us/app/tunable-music-practice-tools/id608540795?mt=8

سايت آي او اس يار هرروزه پست ها و مطالب جديد و مفيد براي محصولات اپل و… براي شما عزيزان درسايت قرار ميدهد…

اپلیکیشن کاربردی و جالب Tunable برای آیفون، آیپاد و آیپد
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *