خانه / معرفی بازی / بازی های جنگی / بازی Battle Bay، محصول خالق Angry Birds
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

بازی Battle Bay، محصول خالق Angry Birds

شرکت Rovio، سازنده معروف Angry Birds یک موبایل در اواخر تابستان ۲۰۱۷ معرفی کرد که در آن دو تیم پنج نفره را به صف‌آرایی روی آب‌های خلیج می‌پردازند. نبرد خلیج یا Battle Bay که اولین بازی چندنفره Rovio محسوب می‌شود تاکنون فقط روی اندروید بیش از ۱۰ میلیون بار نصب شده است، مخصوصا اینکه ایرانی‌های بسیاری هم در این بازی آنلاین حضور دارند.

داستان بازی موبایل نبرد خلیج در دنیای آینده اتفاق می‌افتد. زمانی که به خاطر گرمایش زمین ناشی از فعالیت‌های بی‌رویه انسان و آب شدن یخ‌های قطبی، خشکی‌ها به زیر آب رفتند و از زمین چیزی جز جزیره‌های کوچک باقی نمانده است و همه‌جا را آب فرا گرفته است. با این وجود، هنوز نبردها ادامه دارد و به‌نظر اجتناب‌ناپذیرند. فقط موضوع این است که شما در کدام گروه قرار دارید!

بازی آنلاین چندنفره و جنگی Battle Bay را می‌توانید در جیب خود داشته باشید. یک کشتی انتخاب کنید، روی آن سلاح‌هایی را سوار کنید و همراه با هم‌تیمی‌های خودتان دل به امواج بسپارید تا در رقابت تقابل آتش و هدایت کشتی تیم دشمن‌تان را به قعر آب‌ها بفرستید! کافیست بازی Battle Bay را با حجم ۲۸۲ مگابایت نصب کنید و دل به دریا بزنید!

بازی Battle Bay، محصول خالق Angry Birds

نبرد موبایلی چندنفره

شما می‌توانید با ناوگانی از کشتی‌های جنگی خود و تیم‌ پنج نفره‌تان امواج خلیج را بشکافید و نبردهای مهیجی را تجربه کنید و این همه را تنها از روی موبایل و حین نشستن در اتوبوس یا تاکسی انجام دهید. به علاوه امکان چت نیز با دیگر بازیکنان بازی برایتان فراهم است و شما می‌توانید وقتی در حال نبرد هستید، با هم‌بازی‌های خود گفتگو کنید یا برای همدیگر کُری بخوانید.

انتخاب کشتی

از میان پنج کشتی که هرکدام ویژگی‌های خود را دارند، کشتی نبرد خود را انتخاب کنید. کشتی Enforcer از قدرت نابودگر بالایی برخوردار است. کشتی Defender همچون تانکی در دریا تقریبا نابودی‌ناپذیر است. کشتی Shooter می‌تواند بیشتر از حد نیازتان هم سلاح روی خود سوار کند. کشتی Speeder می‌تواند در اوج سرعت و شتاب هم همچنان توانایی ویرانگری خودش را حفظ کند. کشتی  Fixer هم به دیگر کشتی‌های آسیب‌دیده کمک می‌کند که تعمیر شوند و همچنان کارایی خود را حفظ کنند.

بازی Battle Bay، محصول خالق Angry Birds

انتخاب سلاح‌ها و مهارت‌ها

توپ‌ها، اژدرها و نارنجک‌ها را جمع‌آوری و تلفیق کرده و در صورت نیاز آنها را بدون محدودیت تغییرشان دهید. از میان زرادخانه‌، مطابق با سبک نبردتان سلاح‌های مخرب یا دفاعی انتخاب کنید. سلاح‌ها و ابزارهای نبردتان را طبق استراتژی هجومی یا دفاعی خود جلو ببرید تا منطقه‌ای تسخیر نمایید

بازی Battle Bay، محصول خالق Angry Birds
3 (60%) 2 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *