خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / با خرید شرکت Lattice Data اپل سیری قوی تر میشود
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

با خرید شرکت Lattice Data اپل سیری قوی تر میشود

از آنجایی که اپل از فروش خوب محصولات خود سود سرشاری را به جیب زده است حال در این فکر است که با خرید شرکت های خاص بتواند حوزه فعالیت خود را گسترش دهد و روی فناوری های جدید تمرکز کند تا بتواند محصولات خود را قویتر و بهینه تر بکند، در سیاست شرکت اپل شرکت های متعددی وجود دارد، به تازگی شنیده میشود اپل شرکت Lattica Data که یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های فعال در زمینه هوش مصنوعی می باشد را به قیمت ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار خریده است.

این شرکت که پایه آن از ۲۰ مهندس با تجربه و باهوش تشکیل شده بود که هم اکنون با معامله و فروش این شرکت محبور هستند به ساختمان مرکز اپل نقل مکان کنند، و فعالیت های جدید و تحقیقات جدیدی را شروع کنند…

.

با خرید شرکت Lattice Data اپل سیری قوی تر میشود

.

این مهندسین پیش تر بر روی دارک دیتا ها کار می کردند، به اصطلاح Dark Data اطلاعاتی هستند که نمی توان از انها استفاده عملیاتی انجام داد اما جمع اوری آنها می تواند بسیار پر سود و کاربردی باشد، مثلا می توان از دارک دیتاها برای کارهای تجاری و اقتصادی استفاده کرد!

۴ سال پیش حجم اطلاعات دارک دیتا به ۴٫۴ زتابایت رسیده بود و شرکت معروف و نامی IBM اعلام کرده است این اطلاعات در سال های آینده و شاید تا ۲۰۲۰ به ۴۴ زتابایت افزایش پیدا کند… اگر دوست دارید در مورد زتابایت اطلاعات بیشتری به دست بیاورید بهتر است از ویکی پدیا بهره بگیرید.

اپل قصد دارد با کمک این مهندسین قابلیت های دستیار صوتی سیری را افزایش دهد، یعنی اگر کاربران سوال های سخت و نامشخصی را هم پرسیدند اپل سیری برای آنها هم پاسخی داشته باشد! شرکت های متعددی دستار صوتی خود را به کار گرفته اند و اپل باید خیلی تلاش بکند تا از رقیبان خود عقب نماند!

از سویی چون سیری روی محصولات مختلف شرکت اپل کارائی دارد از این رو Apple قصد دارد سیری را گسترش دهد… امید است به زودی شاهد نتیجه فعالیت این تیم باشیم…

با خرید شرکت Lattice Data اپل سیری قوی تر میشود
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *