خانه / جدیدترین اخبار / بر طرف شدن مشکل آی مسیج imessage آیفون در ایران
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

بر طرف شدن مشکل آی مسیج imessage آیفون در ایران

فعال شدن آی مسیج imessage در ایران

 

سال هاست که سرویس آیمسنجر اپل در ایران غیر فعال است و اپل اخیرا اقدام به باز کردن و فعال کردن این سرویس در ایران نموده است، و این مشکل در ایران حل شد، حالا شما با ذخیره مخاطبانی که این سرویس را فعال کرده اند می توانید به گفتگو بپردازید و به جای ارسال SMS می توانید برای دوستان خود آی مسیج imessage بفرستین.

 

قبل از این استفاده کنندگان مجبور بودن برای استفاده از آی مسنجر سرغ سیم کارت های اپراتورهایی مثل رایتل بروند و به اجبار از این سیم کارت ها استفاده می کردن تا بتوانند از آی مسنجر هم استفاده کنند….که این خود هم بسیار اذیت کننده بود و هم خیلی ها دوست نداشتن اپراتور خود را تغییر دهند، اخیرا این مشکل رفع شده و اپراتور ایرانسل هم جز استفاده کنندگان آی مسنجر محسوب می شود و استفاده کنندگان سیم کارت های ایرانسلی هم می توانند آی مسنجر را فعال کنند

 

برطرف شدن مشکل آی مسیج Imassage آیفون در ایران

 

آموزش:

برای استفاده و رفع خطای آی مسنجر یک بار آن را غیر فعال نمائید، و مجددا فعال کنید تا مثل همیشه خطا برای شما نمایش داده شود، حال روی گزینه ok کلیک کنید….

– برای اینکار ابتدا آی مسیج خود را از مسیر زیر یکبار غیرفعال کنید. سپس دوباره آنرا فعال کنید و منتظر ارور همیشگی باشید و گزینه ok را انتخاب کنید.

‏Setting > Imassage

– حال با انتخاب این گزینه منتظر بمانید تا نوشته waiting for activation که همیشه اون رو مشاهده میکردین از پائین آی مسنجر حذف شود. و این به معنی فعال بودن کامل آی مسنجر هست… حال از این به بعد تنها با داشتن شماره تلفن یک فرد می توانید در آی مسنجر به او پیغام بفرستید، البته گفتنی است در صورتی که فرد مورد نظر imessage خود را فعال کرده و به اینترنت متصل باشد به رنگ آبی نشان خواهد داد…

از آی مسنجر لذت ببرید….
 

بر طرف شدن مشکل آی مسیج imessage آیفون در ایران
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *