خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / تاچ ۳بعدی در آیفون ۲۰۱۹ حذف خواهد شد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

تاچ ۳بعدی در آیفون ۲۰۱۹ حذف خواهد شد

تاچ ۳بعدی در آیفون ۲۰۱۹ حذف خواهد شد

با اینکه فاصله زیادی با معرفی آیفون‌های ۲۰۱۸ نداریم اما شایعات درمورد آیفون‌های ۲۰۱۹ شروع به ظاهر شدن کرده‌اند. طبق گفته یک آنالیست آیفون‌های ۲۰۱۹ به قابلیت ۳D Touch مجهز نخواهند شد.

بر همین اساس، اپل تصمیم دارد تا این قابلیت را به طور کامل از سری محصولات آیفون حذف کند.

 

 

یکی از تحلیلگران محصولات اپل به تازگی اعلام کرده است که ۳D Touch یکی از ویژگی‌های آیفون‌های ۲۰۱۹ که نمایشگر OLED دارند نخواهد بود.

به گفته این کارشناس برنامه اپل این است که نسل سوم iPhone X و نسل دوم iPhone X Plus را به ۳D Touch مجهز نکند. البته در انتها اضافه کرده است که

این برنامه هنوز نهایی نشده است و ممکن است تغییر کند.

اوایل امسال نیز مینگ چی کو در گزارش‌ها و پیش بینی‌های خود تأکید کرده بود که آیفون ۶٫۱ اینچی با عنوان آیفون ۹ قرار است بدون قابلیت تاچ سه بعدی تولید و عرضه شود. وی پیش

از این شایعات نیز اعلام کرده بود که تعبیه سنسورهای تاچ سه بعدی در زیر نمایشگر اولد کار بسیار دشواری است و همین مسئله باعث افزایش قیمت آیفون x شده است.

بر همین اساس، مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا به عمر قابلیت تاچ ۳ بعدی پایان دهد و پس از آن از مکانیزم دیگری برای دسترسی کاربران به آپشن‌های بیشتر استفاده کند.

با اینکه فاصله زیادی با معرفی این گوشی‌ها داریم خود اپل نیز نمی‌داند این گوشی‌ها چه ویژگی‌هایی خواهند داشت برای همین نیم توان روی این شایعات حسابی باز کرد .

تاچ ۳بعدی در آیفون ۲۰۱۹ حذف خواهد شد
۳٫۵ (۷۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *