خانه / جدیدترین اخبار / توقف فروش اینترنت حجمی / تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

توقف فروش اینترنت حجمی / تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید

جدیدا خبرهای زیادی در خصوص تغییر و تحولات در نحوه فروش اینترنت در ایران می شنویم، تغییراتی که همه را سردرگم کرده است و باعث پریشانی افکار عمومی شده است، آیا اینترنت گرانتر خواهد شد؟ آیا میخواهند سرعت اینترنت را زیاد کنند؟ آیا اینترنت نامحدود خواهد بود؟ از کی اجرائی میشه؟

جدیدا در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه ای امضاء شده است که با تصویب آن فروش اینترنت حجمی کاملا متوقف خواهد شد و اینترنت بصورت نامحدود و با افزایش سرعت ارائه میشود، اما فعلا این مصوبه به اپراتورها ارائه نشده است و انتظار میرود در اینده نزدیک اجرائی شود

توقف فروش اینترنت حجمی / تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید

قیمت‌های جدید اینترنت نامحدود

طبق این مصوبه مشترکان استفاده کننده از خدمات اینترنت ای دی اس ال ADS و همچنین VDSL و کاربران اینترنتی فیبر نوری می تونند با دریافت اشتراک ماهانه از اینترنت با حجم زیاد و سرعت قابل ملاحظه لذت ببرند، این گونه که مشخص است تعرفه های مقداری ارزان تر خواهد شد و سرعت استفاده نیز بیشتر میشود و با توجه به اینکه محدودیت از بین خواهد رفت این انتظار می رود که استقبال خوبی از این طرح شود. در این طرح برای کاربران کم مصرف و همچنین کاربران پر مصرف تجاری و فیبر نوری نیز طرح هایی در نظر دارند!

فروش اینترنت از مدل حجمی به مقدار سرعت تغییر می‌یابد

در این مصوبه استفاده از اینترنت داخلی و خارجی تفکیک شده است! مثلا اینطوری که شما میتونید ۱۰ گیگ از اینترنت داخلی و سرورهای داخلی استفاده کنید و ۲۰ گیگ هم از سرورهای خارجی اطلاعات دریافت کنید که مجموعا میشه ماهانه ۳۰ گیگ…. بدین شکل تفکیک انجام خواهد شد

در این طرح پلن های مختلفی وجود خواهد داشت و شما حتی می تونید با پرداخت ماهانه ۱۰ هزار تومان از اینترنت سرعت بالا و با کیفیت استفاده کنید.

منتظر ارائه جزئیات از سوی مسئولان هستیم.

توقف فروش اینترنت حجمی / تعرفه اینترنت نامحدود به تصویب رسید
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *