خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن کاربردی / حذف شماره های تکراری از دفترچه تلفن آیفون Smart Merge Pro
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

حذف شماره های تکراری از دفترچه تلفن آیفون Smart Merge Pro

اگه یه گشتی تو مخاطبین خود بزنید صد در صد مخاطب تکراری و شماره های تکراری را مشاهده خواهید کرد، بخصوص اگر شما فرد اجتماعی باشید و با نفرات بیشتری در تماس باشید بیشتر با این مشکل مواجه خواهید، اما آیا بهتر نیست یه نظمی به این مخاطبین خود بدهید؟ بهتر نیست مخاطبین و شماره های تکراری را حذف کنید؟ اما چک کردن تک تک مخاطبان کار بسیار سختی است و وقت کافی برای انجام این کار نداریم.

نگران نباشید می توانید از اپ Smart Merge Pro استفاده کنید، این اپ یکی از بهترین و کاربردی ترین و البته محبوب ترین اپلیکیشن های کنترل مخاطبین برای ios است. اپلیکیشن Smart Merge Pro تنها با یک بار اسکن کردن مخاطبان شما تکراری ها را شناسایی کرده و برایتان نشان میدهد… و حذف می کند.

.

حذف شماره های تکراری از دفترچه تلفن آیفون Smart Merge Pro

.

البته این اپ فقط به بررسی شماره بسنده نمی کند و فاکتور های دیگری برای تکراری بودن مورد را نیز بررسی میکند، مثل نام مخاطب، ایمیل و… را بررسی میکند… و قادر است مخاطبین را ادغام کند بدین صورت که اگر از یک شخص شماره ها با مخاطبین مختلف ثبت شده باشد اینها را با هم ادغام کردم و یک مخاطب با اطلاعات کامل را نگهداری میکند…

این اپ قابلیت بک آپ گیری از کل مخاطبین را دارد و از آن برای پشتیبان گیری برای مواقع ضروری استفاده کنید…

اپلیکیشن Smart Merge Pro از زبان های انگلیسی، فرانسه ای، ایتالیایی، آلمانی، عربی، ابری، چینی و ژاپنی و کره ای، ترکی و… پشتیبانی میکند.

 

دانلود اپ حذف مخاطبین تکراری از دفترچه تلفن آیفون و آیپد

حذف شماره های تکراری از دفترچه تلفن آیفون Smart Merge Pro
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *