خانه / معرفی اپلیکیشن / خانه ای هوشمند با اپل (نرم افزار home )
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

خانه ای هوشمند با اپل (نرم افزار home )

خانه ای هوشمند با اپل

با نرم افزار Home، شما می توانید به سادگی و در کمال امنیت همه لوازم جانبی HomeKit منزلتان را کنترل کنید.

از Siri گوشی iPhone خود بخواهید تا چراغها را خاموش کند. با تبلت iPad ببینید چه کسی جلوی درب خانه ایستاده است با کمک Apple TV لوازم را از راه دور کنترل نمایید. و حتی به HomePod جدید خود بگویید تا صدای موسیقی را زیاد کند.

با نرم افزار Home ، تمامی دستگاه‌های مرتبط شما، سریع‌تر و هوشمندانه ‌تر کار می‌کنند.

 

نرم افزاری برای تمام لوازم منزل شما

صرف نظر از اینکه کدام لوازم جانبی سازگار را انتخاب می کنید، نرم افزار Home فرایند راه اندازی و کنترل همه آنها را برایتان از یک مکان آسان و ممکن می سازد.

بیش از ۵۰ برند جهانی متعهد شده اند تا لوازم جانبی سازگار با پلتفرم HomeKit را ارائه دهند و این عدد به طور مستمر در حال افزایش است

و هر یک از این لوازم جانبی به منظور اطمینان از تامین امنیت شما به هنگام استفاده از آنها، توسط اپل مورد بررسی و تایید قرار می گیرند.

 

 اتاق ها را مرتب کنید

نرم افزار Home لوازم جانبی را براساس اتاق، گروه بندی می کند، بنابراین شما می توانید به راحتی دستگاه های خود را در هر نقطه ای از خانه با یک ضربه کنترل کنید.

شما حتی می توانید به Siri چیزهایی نظیر این بگویید ” Turn off my bedroom lights” یا ” Start heating the upstairs”

و قابلیت ۳D Touch شما را قادر می سازد تا با فشردن یک آیکن، عملکردهای پیچیده تری نظیر کم کردن نور چراغها یا تنظیم درجه دمای منزل از طریق ترموستات را انجام دهید.

 

 

نرم افزار Home شما را قادر می سازد تا حالت های scene را تنظیم کرده و از این طریق این امکان را به شما می دهد تا با یک فرمان واحد چندین دستگاه را به طور همزمان و ترکیبی فعال کنید.

بدین ترتیب شما می توانید به عنوان مثال حالت پیش فرضی به نام” Leaving Home” را ایجاد کرده و از طریق آن چراغها را خاموش، درب ها را قفل و درجه دمای منزل را کم نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر به لینک منبع مراجعه نمایید. خانه هوشمند با اپل(لینک منبع )

خانه ای هوشمند با اپل (نرم افزار home )
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *