خانه / معرفی بازی / بازیهای تخیلی / دانلود رایگان بازی تخیلی Atom Run برای آیفون،آیپد و آیپاد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود رایگان بازی تخیلی Atom Run برای آیفون،آیپد و آیپاد

امروز میخوام یک بازی بسیار زیبا در سبک بازیهای تخیلی براتون معرفی کنم، بازی Atom Run یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بازیهای ios است که تاکنون منتشر شده! بی شک شما نیز از داستان این بازی لذت خواهید برد! ساعت ها و بلکه روزها این بازی شما را سرگرم خود خواهد کرد.

داستان بازی Atom Run از این قرار است که شما در آینده هستید و در سال ۲۲۶۴ میلادی بازی را ادامه می دهید، جذابیت بازی اینجاست که فجایع پیش روی شما پیش بینی نشده است و این فاجعه ممکن است تمامی موجود زنده کروه زمین را کلا نابود کند و تنها ربات ها زنده می ماند و توان زندگی در کره زمین را خواهند داشت، این ربات ها زمانی که در معرض پرتوها هستند رفتارهای غیر کنترل شوند از خودشان نشان میدهند و واقعا غیر قابل کنتزل می شوند… اما ربات شما قابل کنترل است و شما می توانید با ربات پیشرفته خود کنترل اوضاع را بر دست بگیرید!

دانلود بازی تخیلی برای آیفون

دانلود رایگان بازی تخیلی Atom Run برای آیفون،آیپد و آیپاد

ماموریت اصلی شما این است که بتوانید مولکولها و اتم های لازم برای زندگی در ان محیط را پیدا کنید تا بتوانید شرایط مساعد زندگی را در آنجا فراهم بیاورید، موانع بسیاری روبروی شماست که شما باید از آنها بپرید و سریع عبور کنید، این بسیار بسیار لذت بخش است و با ان لذت خواهید برد.

این بازی با ios 10 و آیفون و آیپد و آیپاد سازگاری کامل دارد و حجم آن ۱۳۶ مگابایت است که می توانید رایگان از اپستور دانلود کنید…

دانلود بازی تخیلی Atom Run برای IOS

دانلود رایگان بازی تخیلی Atom Run برای آیفون،آیپد و آیپاد
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *