خانه / آموزش / ردیابی گوشی گم شده یا دزدیده شده آیفون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

ردیابی گوشی گم شده یا دزدیده شده آیفون

ردیابی گوشی گم شده یا دزدیده شده آیفون

 

تاکنون فکر کرده‌اید که اگر آیفونتان به طور ناگهانی گم شد یا فردی آن را دزدید، چگونه می‌توانید دستگاهتان را ردیابی کنید؟ این امر با استفاده از سرویسی اختصاصی با نام “Find My iPhone” به معنای “آیفون من را

پیدا کن!” امکان‌پذیر است. اما چطور می‌توان این سرویس را در آیفون خود راه‌اندازی و موارد لازم از آن استفاده به عمل آورد؟

به منظور استفاده از قابلیت Find My iPhone و ردیابی آیفون باید شرایط خاصی در دستگاه برقرار باشند. هرچه شرایط دستگاه ایده‌آل‌تر باشند، شانس شما در ردیابی آیفون و پیدا کردن آن بیشتر می‌شود.

در قدم اول باید قابلیت Find My iPhone در آیفونتان فعال باشد. این قابلیت با مراجعه به بخش تنظیمات یا همان Settings دستگاه و سپس iCloud قابل فعال سازی است.

در آن بخش مانند تصور زیر یک گزینه با عنوان Find My iPhone وجود دارد که به منظور استفاده از سرویس و امکانت Find My iPhone باید در دستگاه گم یا سرقت شده شما فعال باشد.

 

 

مسئله بعدی مربوط به اتصال اینترنت است. اگر آیفون شما به شبکه اینترنت متصل باشد، شانس ردیابی و مشاهده موقعیت مکانی آن را پیدا می‌کنید. بنابراین اگر اینترنت سیم کارتتان فعال باشد شانس آوردید .

 

 

سپس استفاده از لپ تاپ یا سیستم خود وارد سایت www.icloud.com شوید و اطلاعات اپل ایدی خود را وارد و sign in بزنید.

سایت آیکلود با pc

پس از وارد شدن آیکون Find My iPhone را انتخاب نمایید.

find iphone با pc

بر روی All Devices کلیک کنید. شما در این قسمت می توانید لیست تمام دستگاههایی که اپل ایدی تان در قسمت آیکلودش وارد شده است بینید. بر روی دستگاه مورد نظر کلیک نمایید.

ودر آخر  می توانید آدرس دقیق دستگاه خود را ببینید. همچنین با کلیک بر روی Lock می توانید دستگاه خود را از راه دور قفل کنید و با کلیک بر روی Erase می توانید تمام اطلاعات دستگاه خود را از راه دور پاک نمایید.

 

ردیابی گوشی گم شده یا دزدیده شده آیفون
۴ (۸۰%) ۵ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *