خانه / آموزش / آموزش های کاربری / روشهای آسان برای رفع خط و خش آیفون و آیپدو…
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

روشهای آسان برای رفع خط و خش آیفون و آیپدو…

اگر شما گوشی خود را در کنار کلید و پول خورد و اشیا تیز در کیف خود قرار داده باشید حتما براثر حرکت این اشیاء، خط و خش هایی روی صفحه و بدنه گوشی شما به وجود می آید. امروز میخواهیم در این مطلب به شما چند روش ساده برا رفع خط و خش پشت و جلو بدنه و خطوط روی صفحه نمایش تلفن های همراه را به شما آموزش دهیم.

روشهای آسان برای رفع خط و خش آیفون و آیپدو...

۱-رفع خط و خش با استفاده از خمیردندان

در هر خانه ای خمیر دندان یافت می شود. شما می توانید برای رفع خط وخش صفحه موبایل از خمیردندان استفاده کنید. برای این کار از خمیردندان های معمولی و غیر ژله ای استفاده کنید.

به اندازه یک نخود خمیر دندان را روی یک پارچه بدون پرز قرار دهید و به صورت دورانی بمالید. اگر جوش شیرین در خانه دارید می توانید آن را با خمیر دندان مخلوط کنید و به صفحه موبایل بمالید. برای این کار نیازی به فشار بیش از حد دست نیست.

حالا با یک پارچه تمیز و مرطوب خمیر دندان را پاک کنید. امیدواریم با اینکار خط و خش صفحه موبایل تان از بین رفته باشد.

۲-رفع خط و خش با استفاده از پودر بچه

کافی است پودر بچه را با مقداری آب مخلوط کنید و به صفحه موبایل بمالید و سپس نتیجه را مشاهده کنید.

۳-رفع خط و خش با استفاده از جوش شیرین

به نسبت دو به یک، جوش شیرین را با آب مخلوط کنید. پارچه ای را دور انگشت دستتان بپیچید و در جوش شیرین فرو ببرید و به صورت دایره ای و با فشار دست ملایم روی خط و خش بدنه و صفحه گوشی بمالید. بعد از انجام اینکار دوباره با پارچه نم دار شیشه و بدنه گوشی را به خوبی را پاک کنید.

۴-رفع خط و خش با استفاده ازروغن های گیاهی

یک قطره روغن گیاهی روی خط و خش های صفحه موبایل بریزید و به آرامی روی صفحه بمالید. دقت کنید که روغن وارد اسپیکر و دکمه های گوشی نشود.

۵-رفع خط و خش با استفاده از سمباده نرم

استفاده از کاغذ سمباده برای از بین بردن خش روی صفحه موبایل کمی نامناسب است. اما شما می توانید برای از بین بردن خش روی بدنه موبایل از کاغذ سمباده نرم استفاده کنید. همانطور که می دانید ما کاغذ سمباده ریز و درشت داریم. برای خش گیری بدنه موبایل از سمباده ریز استفاده کنید و فشار دستتان نباید زیاد باشد. استفاده از کاغذ سمباده هی نامرغوب و زبر می تواند خش های بیشتری را روی بدنه موبایل شما ایجاد کند.

روشهای آسان برای رفع خط و خش آیفون و آیپدو…
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *