خانه / آموزش / روش استفاده از Pencil یا مداد اپل
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

روش استفاده از Pencil یا مداد اپل

آیپد پرو از بهترین تبلت هایی است که تاکنون در شر کت اپل طراحی و عرضه شده است. اما با این وجود، این آیپد قدرتمند به دلیل صفحه‌ی نمایش عریضی که دارد خیلی خوش‌دست نمی باشد و به وسیله ای جانبی مانند مداد دیجیتال اپل احتیاج دارد تا نیازهای کاربرهای خود را برطرف کند…

روش استفاده از Pencil یا مداد اپل

برای استفاده از مداد هوشمند اپل، ابتدا باید که این وسیله را برای آیپد پرو تعریف کنید، تا آیپد بتواند به راحتی تحرکات سرخوشانه‌ی این مداد دیجیتال را در دستان کاربر خود دنبال کند. علاوه بر این، با توجه به این که مداد اپل نیازمند شارژ مجدد است، مخاطبان باید مراقب تمام شدن شارژ باتری آن باشند و از طریق بررسی باتری این مداد هوشمند هر وقت که لازم بود، توان مصرفی مداد آیپد خود را تقویت کنند.

آموزش اتصال مداد اپل به آیپد پرو:

۱-سرپوش انتهای مداد دیجیتال اپل را جدا کنید.

۲- کابل lightning مداد دیجیتال را به پورت مناسب بر روی آیپد پرو وصل کنید. بدین ترتیب با پیغام تازه‌ای بر روی صفحه‌ی نمایش آیپد پروی اپل روبرو میشوید.

۳- روی گزینه‌ی Pair کلیک کنید تا از این راه بتوانید، آیپد پرو را به مداد دیجیتال اپل، متصل کنید. به این نکته  توجه داشته باشید که در آن واحد تنها امکان تعریف یک مداد دیجیتال را برای آیپد پروی خود خواهید داشت.

در صورتی که مداد دیجیتال خود را بر روی آیپد پروی دیگری تعریف کنید. این مداد هوشمند ارتباطش را با آیپد پروی شما از دست خواهد داد. در این شرایط برای این که بتوانید مجدداً از مداد دیجیتال اپل بر روی آیپد پروی مورد نظر خود استفاده کنید، مجبور میشوید تا ارتباط این جانبی را با دستگاه دیگر قطع کنید. برای این کار می‌توانید:

۱-اپلیکیشن Setting را بر روی آیپد پرو نصب کنید.

۲- در این قسمت گزینه‌ی بلوتوث را انتخاب کنید.

۳- در قسمت My Devices، آیکون i را در کنار نام Apple Pencil لمس کنید.

۴- در این مرحله، گزینه‌ی Forget را انتخاب کنید.

طریقه بررسی میزان شارژ باتری مداد اپل:

۱- بر روی نمایشگر خانه‌ی آیپد پرو بالای صفحه را به سمت پایین بکشید تا به قسمت Notification Center دسترسی پیدا کنید.

۲- در این قسمت، گزینه‌ی Widgets را لمس کنید. در این بخش میتوانید میزان انرژی مصرف شده توسط باتری مداد دیجیتال خود را در سمت راست صفحه‌ی نمایش و در قسمت مربوط به باتری دستگاه مشاهده کنید.

 توجه داشته باشید که با هر مرتبه شارژ ۱۵ ثانیه‌ای مداد دیجیتال اپل، می‌توانید به مدت ۳۰ دقیقه با این ابزار کار کنید.

روش استفاده از Pencil یا مداد اپل
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *