خانه / آموزش / آموزش های کاربری / روش ذخیره سازی پیام ها در آیکلاود آیفون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

روش ذخیره سازی پیام ها در آیکلاود آیفون

کمپانی اپل جدیدا آی او اس ۱۱٫۴ را برای  کاربران منتشر کرده است که مهم‌ترین تغییر ارائه شده در آن شامل ارائه امکان پشتیبان گرفتن از پیام‌ها در حساب ذخیره سازی ابری آیکلاود است.

روش ذخیره سازی پیام ها در آیکلاود آیفون

کاربران با استفاده از این امکان می‌توانند پیام‌های خود را در آیکلاود ذخیره کنند و پیام ها را در تمامی گوشی هایی که متصل به اپل آیدی یکسان هستند، مشاهده کنند. این امکان موجب این می‌شود تا برای مشاهده یک پیام مشخص در آیفون، دیگر نیازی به دسترسی این تلفن هوشمند نباشد و کاربران می‌توانند از طریق دیگر دستگاه‌ها نظیر آیپد یا مک بوک به پیام‌ها را مشاهده کنند و آن‌ها را به صورت هم‌زمان کنترل کنند.

کاربران علاوه بر این امکانات، می‌توانند پیام‌ها را از راه یکی از دستگاه‌ها حذف کنند. زمانی که یک پیام از طریق یک دستگاه در آیکلاود حذف می‌شود، پیام مورد نظر از روی تمامی دستگاه‌ها حذف خواهد شد تا دیگر نیازی به مراجعه به دستگاه‌های دیگر نباشد.

روش ذخیره پیام‌ها در آیکلاود :

  • ۱٫به تنظیمات اصلی آیفون یا همان Settings بروید
  • ۲٫در قسمت بالایی، نام اپل آیدی خود را انتخاب کرده و وارد تنظیمات آیکلاود بشوید
  • ۳٫عبارت Messages را در آن پیدا کرده و گزینه روبروی آن را فعال کنید
  • ۴٫پس از انجام این کار، پیام‌ها در حساب ذخیره سازی ابری آیکلاود ذخیره می‌شود

شما می‌توانید با انجام همین تنظیمات در آیپد ، پیام‌های آیفون را روی تبلت خود مشاهده کنید. علاوه بر این، می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات اصلی مک او اس و زیر شاخه آیکلاود، پیام‌ها را به آیکلاود متصل کرده و آن‌ها را در کامپیوتر مک خود مشاهده کنید.

روش ذخیره سازی پیام ها در آیکلاود آیفون
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *