خانه / آموزش / آموزش های کاربری / روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

انیموجی نام اپلیکیشنی است که در داخل  پیام رسان های اپل تنها استفاده میشود و شامل ۱۲ شخصیت مختلف است. نکته قابل توجه آن در استفاده از سیستم تشخیص چهره آیفون ۱۰ است، و احساساتی که از روی صورت شما بر چهره این شخصیت‌ها می‌نشیند. شما تبدیل به ایموجی می‌شوید…

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

اپ مسیج را باز کنید و روی آیکون انیموجی کلیک کنید.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

. برنامه مسیج را باز کرده و مکانی که متن را در آن وارد می‌کنید را ببینید. اگر کیبورد در حال نمایش است ، شما باید روی آیکون اپ‌ها تپ کنید که در سمت چپ محل ورود متن قرار دارد.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

اگر کیبورد قابل مشاهده نیست، شما باید نواری از اپ‌ها را در پایین صفحه مشاهده کنید. این‌ها اپ‌های مخصوص پیام رسان دستگاه شما هستند، که شامل پک استیکر، اپ موزیک، تاچ دیجیتال و … است. آیکون مربوط به انیموجی‌ها، عکس یک میمون است. روی آن کلیک کنید تا به محیط انیموجی بروید.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

 

شخصیت خود را انتخاب کنید

پایین و سمت چپ محیط اپ انیموجی، مکانی است که شخصیت‌های موجود انیموجی برای شما نمایش داده می‌شود. این اپ دارای ۱۲ شخصیت است: میمون، ربات، گربه، سگ، آدم فضایی، پوپ، خوک، پاندا، خرگوش، خروس و یونیکورن. روی یکی کلیک کنید و آن جایگزین صورتی که در حال نمایش است خواهد شد.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

به صورت پیش فرض انیموجی‌ها در یک سوم پایین صفحه کار می‌کنند، که در زیر مکالمه متنی شما قرار دارد. به حالت تمام صفحه بروید، روی جهات گسترش دهنده کلیک کنید، که درست در زیر محل ورودی قرار گرفته است. صفحه با استفاده از ۱۲ شخصیتی که موجود هستند پر شده که با یک صحنه بزرگ برای نمایش انیموجی در حال استفاده شما، چیده شده اند.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

 

پس از اینکه ایموجی خود را انتخاب کردید، می‌توانید ژست بگیرید، و احساسات صورت خود را نشان بدهید که بر روی شخصیت انیموجی در گوشی شما برخواهد گشت.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

پرکاربرد ترین راه اشتراک گذاری انیموجی ضبط کردن ویدیوهای ۱۰ ثانیه‌ای است. برای شروع ضبط، نقطه قرمز رنگ در پایین سمت چپ پنجره انیموجی را کلیک کنید. به شما یک شمارشگر ۱۰ ثانیه‌ای نشان داده خواهد شد. اگر قبل از ۱۰ ثانیه کارتان تمام می‌شود، شما می‌توانید از همان دکمه قبلی برای توقف ضبط استفاده کنید.

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰

اگر فیلمی که ساخته اید را دوست دارید، اما می‌خواهید یک شخصیت دیگر را روی آن بگذارید، می‌توانید آن کار را نیز انجام بدهید. بعد از ضبط کردن، فقط یک شخصیت متفاوت را از سمت چپ پنجره انتخاب کنید و آن ویدیو دوباره به نمایش خواهد درآمد که با شخصیت جدید پخش خواهد شد.

سايت آي او اس يار هرروزه پست ها و مطالب جديد و مفيد براي محصولات اپل و… براي شما عزيزان درسايت قرار ميدهد…

روش ساخت انیموجی در آیفون ۱۰
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *