خانه / شبکه های اجتماعی / اینستاگرام / رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام

رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام

رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام

برای اولین بار شما می توانید از اعلان های اینستاگرام در نسخه تحت وب آن استفاده کنید

برای اولین بار شما می توانید از اعلان های اینستاگرام در نسخه تحت وب آن استفاده کنید. اولین بار مرورگر کروم از این موضوع پشتیبانی می کرد اما به نظر می رسد که این افزونه در مرورگر سافاری و فایرفاکس هم کاربرد دارد. این سرویس اول از شما اجازه می گیرد و بعد از این سرویس را برای شما فعال می کند تا شما بتوانید اعلام لایک ها ، فالوئرهای جدید یا کامنت ها را دریافت کنید.

 

رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام

سرویس های جدید و کاربردی اینستاگرام

این سرویس هم روی نسخه مرورگر دسکتاپ و هم موبایل کاربرد دارد و شما همچنین می توانید در نسخه لایت این نرم افزار هم از این سرویس استفاده کنید. این سرویس از مقدار داده و دیتا کمی استفاده می کند

و همین موضوع می تواند خیلی برای کاربران مفید و کاربردی باشد. اولین بار در مکزیک از نسخه لایت برنامه اینستاگرام رونمایی شد و به نظر می رسد در بقیه جاهای دنیا هم از این نسخه رونمایی شود.

 

ویژگی های نسخه های مختلف اینستاگرام

هر دو اینستاگرام لایت و تحت وب برای آسودگی و راحتی کاربران به بازار عرضه شده است و سعی شده تا آنها بتوانند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند اما باز هم تفاوت های در این برنامه وجود دارد. برای مثال شما نمی توانید ویدئویی در این دو نسخه آپلود کند و از پیام های دایرکت در این دو نسخه پشتیبانی نمی شود. هنوز مشخص نیست که شرکت اینستاگرام تصمیم دارد که این دو افزونه را برای این نسخه ها فعال کند یا خیر.

پیج اینستاگرام گالری مرمر برای خرید شیک‌ترین لباس‌های زنانه با بهترین قیمت‌ها

رونمایی از به روزرسانی جدید اینستاگرام
۴ (۸۰%) ۳ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *