خانه / معرفی اپلیکیشن / اپ عکاسی و فیلم برداری / ساخت ویدیو کلیپ جذاب اپلیکیشن Clips
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

ساخت ویدیو کلیپ جذاب اپلیکیشن Clips

 ساخت ویدیو کلیپ جذاب اپلیکیشن Clips

امکانات Clips چیزی نیستند که قبلا ندیده یا تجربه نکرده باشید. اپل در طراحی این اپلیکیشن روی الگوهای موفق و جواب پس داده دست گذاشته و به وضوح حاضر نشده که خیلی دست به ریسک بزند. بنابراین ترکیبی از امکانات ویرایش عکس اسنپ چت، فیلترهای ویدیویی پریزما و مکانیزم فیلمبرداری Vine را در Clips به خدمت گرفته تا امکان ساخت و ویرایش ویدیوکلیپ هایی کوتاه و جذاب را برایتان فراهم کند.

در محیط کاربری اپلیکیشن Clips ابزار بسیاری برای تغییر رنگ، افکت و استکیرهای جالب وجود دارد که به کاربر برای ساخت کلیپی بامزه تر کمک بسیاری می کند.

با اولین ورودتان به Clips با ویدیوی نسبتاً طولانی خوش آمدگویی رو به رو می شوید. پس از آن صفحه ای که از طریق آن می توانید بین سه بخش Photo، Video و Library جا به جا شوید مقابل روی تان قرار می گیرد.

این بخش دقیقاً همان جایی است که به وسیله آن می توانید به انتخاب کلیپ های فردی خود که پروژه ویدیویی تان را شکل می دهند، بپردازید.

با استفاده از گزینه Photo و یا Video می توانید به ثبت تصویر و ویدیو پرداخته و آن را به کلیپ خود اضافه کنید. در آخر نیز با انتخاب گزینه Library نیز قادر خواهید بود محتوا را از طریق Camera Roll آی دیوایس تان انتخاب نمایید.

 ساخت ویدیو کلیپ جذاب اپلیکیشن Clips

امکانات اپلیکیشن Clips:

– بهینه شده برای دیوایس‌های جدید اپل

– انواع استیکرهای جالب و بامزه

– انواع افکتهای تصویر

– امکان به اشتراک گذاری با دوستان

امکانات جدید برنامه کلیپس

ساخت ویدیو کلیپ جذاب اپلیکیشن Clips
3.3 (65%) 4 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *