خانه / جدیدترین اخبار / شرکت گوگل میتواند با استفاده از تکنولوژی زمان مرگ را پیش بینی کند…
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

شرکت گوگل میتواند با استفاده از تکنولوژی زمان مرگ را پیش بینی کند…

یکی از بحث های بسیار جالب و پرطرفدار دنیای دیجیتال امروز، بحث قابلیت های هوش مصنوعی می باشد که در واقع با استفاده از قابلیت های آن می توانید بسیاری از اطلاعات خود را به شکل امروزی در بیاورید و بسیاری از فعالیت های خود را در این زمینه با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر به انجام برسانید. بسیاری از کمپانی های قدرتمند جهان در حال تلاش برای افزایش قابلیت های هوش مصنوعی و کاربردهای آن در زندگی افراد می باشند.

شرکت گوگل میتواند با استفاده از تکنولوژی زمان مرگ را پیش بینی کند...

شرکت گوگل در زمینه های بسیاری از تکنولوژی فعالیت دارد  که مثلا می توان به جستجوی اینترنتی، نقشه های آنلاین و ایمیل اشاره نمود. این شرکت دارای ۱.۱۷ میلیارد کاربر است که اطلاعاتی زیادی را از آن ها در اختیار دارد. باخیرا تیم پزشکی گوگل در زمینه ی مغز و اعصاب موفق به توسعه یک الگوریتم جدید در هوش مصنوعی شده است که می تواند زمان مرگ بیماران را پیش بینی نماید.

الگوریتم پیش بینی زمان مرگ تیم گوگل از اطلاعات بیماران دو بیمارستان مختلف استفاده نموده است. هوش مصنوعی این کمپانی در خصوص پیش بینی زمان مرگ بیماران در بیمارستان اول دقتی برابر با ۹۵ درصد داشت و دقت آن در بیمارستان دوم برابر با ۹۳ درصد بود. این میزان دقت بالاتر از سایر روش های معمول می باشد.

یکی از نمونه های پیش بینی هوش مصنوعی گوگل در یک پرونده پزشکی الگوریتم توسعه یافته توسط گوگل با بررسی ۱۷۵,۶۳۹ داده از سابقه پزشکی یک بیمار احتمال مرگ او را بر اساس سرطان سینه ۱۹.۹ درصد اعلام کرده بود، در حالی که بیمارستان در گذشته احتمال مرگ این بیمار را ۹.۳ درصد پیش بینی کرده بود و این بیمار پس از دو هفته فوت کرد، مشخص شد.

کمپانی گوگل هم اکنون با زیرمجموعه DeepMind در صنعت پزشکی فعالیت دارد. به اعتقاد برخی از محققان این کمپانی در زمینه هوش مصنوعی پیشرو می باشد .

شرکت گوگل میتواند با استفاده از تکنولوژی زمان مرگ را پیش بینی کند…
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *