خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / فروش نوبت در صف خرید آیفون!!!
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

فروش نوبت در صف خرید آیفون!!!

این مسئله موجب شد که چند صد نفر کاربر روس برای خرید این گوشی جلوی فروشگاه تلفن‌های هوشمند واقع در همین شهر صف بکشند. جالب اینجاست که پس از باز شدن در‌های این فروشگاه هیچکدام از نفرات ابتدایی صف خرید آیفون های جدید در مسکو داخل فروشگاه نرفتند و گوشی جدیدی نخریدند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از دیجیاتو، این مسئله موجب شد که چند صد نفر کاربر روس برای خرید این گوشی جلوی فروشگاه تلفن‌های هوشمند واقع در همین شهر صف بکشند. جالب اینجاست که پس از باز شدن در‌های این فروشگاه هیچکدام از نفرات ابتدایی صف خرید آیفون های جدید در مسکو داخل فروشگاه نرفتند و گوشی جدیدی نخریدند. این افراد از چند روز قبل جلوی فروشگاه حاضر شده بودند و به مدت چند روز باران و سرما شدید مسکو را تحمل کردند تا جای خود را در صف خرید آیفون های جدید حفظ کنند. پس از باز شدن در‌های فروشگاه، مشخص شد این افراد در واقع «جا نگهداران» حرفه‌ای بودند که می‌خواستند با دریافت هزینه محل خود در صف را در اختیار خریداران بگذارند.

این افراد از چند روز قبل جلوی فروشگاه حاضر شده بودند و به مدت چند روز باران و سرما شدید مسکو را تحمل کردند تا جای خود را در صف خرید آیفون های جدید حفظ کنند. پس از باز شدن در‌های فروشگاه، مشخص شد این افراد در واقع «جا نگهداران» حرفه‌ای بودند که می‌خواستند با دریافت هزینه محل خود در صف را در اختیار خریداران بگذارند.

به گزارش اسپوتنیک، قیمت هر نوبت در این صف ۲۵۰ هزار روبل است که معادل ۳۹۰۰ دلار می باشد.

علاوه بر این برخی از کاربران درخواست می کنند آیفون جدید قبل از آغاز فروش رسمی آن در روسیه به دستشان برسد که بهای چنین لذتی ۳۰۰ هزار روبل (معادل ۴۷۰۰ دلار) است.یادآور می شود یک نقص و عیب جدی در آیفون جدید ایکس آر مشاهده شده که شرکت اپل بتازگی از آن رونمایی کرده است.

بایارین موسس وبسایت Tech.pinions در توییتر نوشت این نقص در رابطه با امکانات دوربین اصلی آیفون جدید است.

به گفته بایارین دوربین عکاسی آیفون جدید در رژیم پرتره فقط آدمها را می بیند و از آن مثلاً بر خلاف گوشی هوشمند Google Pixel 2 نمی توان برای گرفتن عکس های با کیفیت از چیزهای دیگر استفاده کرد.

آیفون جدید ایکس آر دارای صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی بوده و قیمت آن حداقل ۷۴۹ دلار تعیین شده است.

فروش نوبت در صف خرید آیفون!!!
۴ (۸۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *