خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / فروش ۴ برابری آیفون XS MAX نسبت به XS
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

فروش ۴ برابری آیفون XS MAX نسبت به XS

با توجه به زمان باقی مانده تا پایان سال ۲۰۱۸ و بر اساس گزارش Ming-Chi Kuo فروش ۷۵ تا ۸۰ میلیون دستگاه از آیفون های جدید اپل پیش بینی شده است. در این بین آیفون XS به دلیل عدم استقبال کاربران، از قافله جا مانده است اما این پیش بینی را فروش چشمگیر ۴ برابری آیفون XS Max نسبت به iPhone XS رقم زده است که در رنگ های Space Gray و Gold و در ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی بیشترین فروش اتفاق افتاده است.

این پیش بینی، فروش قدرتمند آیفون XS Max است که هم اکنون فروشی چهار برابر بیشتر از مدل XS داشته است. از منظر محبوبیت، مدل های خاکستری فضایی و طلایی آیفون XS Max فروشی نسبتاً مشابه را پشت سر گذاشته اند اما مدل نقره ای رنگ از آنها جا مانده است. به همین ترتیب، مدل ۲۵۶ گیگابایتی نیز از بیشترین محبوبیت برخوردار است.

در پیش میانگین قیمت آیفون های اپل ۷۵۰ تا ۷۷۰ دلار پیش بینی شده بود اما با وجود فروش بسیار بالای آیفون XS Max این رقم به ۸۰۰ دلار رسیده است و احتمالاً با آغاز فروش آیفون XR که ماه آینده آغاز می شود، این رقم باز هم افزایش یابد زیرا بسیاری از تحلیلگران آیفون XR را نیز موفق می دانند و بسیاری از کاربران نیز به جای خرید آیفون ۸ که تنها ۵۰ دلار ارزان تر است، منتشر آیفون XR هستند!
و در آخر با توجه به استقبال کاربران از آیفون اقتصادی اپل یعنی iPhone XR اینطور به نظر می رسد که ۵۵ تا ۶۰ درصد فروش آیفون های اپل به آیفون XR اختصاص یابد که البته با وجود مشکلات به وجود آمده در تامین نمایشگر، این موضوع ممکن است دستخوش تغییرات شود.

گزارش فروش شرکت اپل

البته افزایش فروش محصولات اپل برای اغلب تولیدات جدید اتفاق افتاده است بویژه اپل واچ سری ۴، آیپد پرو و اپل ایکس مکس. شرکت اپل در اول نوامبر ۲۰۱۸، گزارش‌های مالی سه ماهه‌ی چهارم (منتهی به ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۸) را اعلام کرد که طبق آن اپل در ماه‌های جولای، اوت و سپتامبر درآمدی معادل ۶۲٫۹ میلیارد دلار داشته است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۰ درصد رشد درآمد داشته است که از این میان ۶۱ درصد از کل درآمد اپل از فروش خارج از ایالات متحده بدست آمده است.

مقاله مرتبط: فروش نوبت در صف خرید آیفون!!!

درآمد خدمات اپل نیز در این سه ماهه به بالاترین حد خود در تمام دوران فعالیت اپل رسیده است و در این مدت ۱۰ میلیارد دلار برای اپل درآمد داشته است. درآمد اپل در مدت مشابه سال ۲۰۱۷ معادل ۷٫۹ میلیارد دلار بوده است ولی در سه‌ ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۸ این درآمد با ۲۷ درصد رشد به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است که رکوردی فوق‌العاده برای اپل محسوب می‌شود. این رشد درآمد باعث شد که تیم کوک سه ماهه‌ی آخر ۲۰۱۸ را بهترین سه ماهه‌ی آخر تمام دوران اپل معرفی کند.

فروش ۴ برابری آیفون XS MAX نسبت به XS
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *