خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / قابلیت های جدید اپل واچ ۴
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

قابلیت های جدید اپل واچ ۴

قابلیت های جدید اپل واچ ۴

تغییرات اساسی ایجاد شده با به روزرسانی جدید اپل واچ و سیستم عامل آن همراه خواهد بود. در سیستم عامل WatchOS 5 قطعا شاهد افزونه های جدید اپل واچ خواهیم بود. این به روزرسانی جدید برای

دارندگان Apple Watch 2 و Apple Watch 3 در دسترس خواهد بود.

تغییر چینش در داک

با فشار روی دکمه‌ی پایینی در سمت راست ساعت، می‌توان داک مربوط به اپلیکیشن‌ها را باز کرد. در این داک جدید، پیش‌نمایش اپلیکیشن‌ها بر خلاف گذشته به صورت عمودی به نمایش درمی‌آیند.

قابلیت های جدید اپل واچ 4

با چرخاندن «دیجیتال کراون» (Digital Crown) می‌توانید در این لیست اسکرول کنید و روی اپ مورد نظر ضربه بزنید. به‌طور پیش‌فرض، این داک فقط اپلیکیشن‌هایی را نشان می‌دهد که به‌تازگی استفاده‌شده باشند.

البته در اپلیکیشن اپل واچ در آیفون یا آیپد می‌توان این حالت را تغییر داد و کاری کرد که فقط اپلیکیشن‌های مورد نظر کاربر به نمایش دربیاید. برای تغییر در این بخش، اپلیکیشن اپل واچ را در آیفون یا آیپد باز کنید و با

انتخاب Dock، می‌توانید پیش‌فرض را روی Favorites قرار دهید که فقط اپ‌های موردنظرتان با توجه به چینشی که برای آن‌ها تعریف می‌کنید به نمایش دربیایند.

 

با دوستان خود رقابت کنید

یکی از بهترین اتفاقات در زمان تمرین می تواند وجود یک حریف تمرینی باشد. در برنامه Fitbit شما می توانید با دوستان خود در میزان تمرینات با هم رقابت کنید.

با وجود سیستم عامل WatchOS 5 شما می توانید با دوستان خود رقابت های هفتگی داشته باشید. شما همچنین می توانید فرآیند تمرینات دوستان خود را پیگیری کنید.

سیستم تشخیص خودکار تمرینات

یکی دیگر از افزونه های جدید اپل واچ سیستم تشخیص خودکار تمرینات است. زمانی که اپل واچ شما حس کند که تمرینات خود را شروع کرده اید به شما اطلاع می دهد.

تشخیص خودکار توقف در دویدن

در این نسخه از WatchOS می‌توانید گزینه‌ای را فعال کنید که در صورت توقف در هنگام دویدن، خود ساعت به‌طور خودکار این توقف را تشخیص دهد. برای فعال کردن این گزینه به اپلیکیشن اپل واچ بروید و در بخش

Workout، گزینه‌ی Running Auto Pause را فعال کنید.

قابلیت های جدید اپل واچ 4

قابلیت های جدید اپل واچ ۴

قابلیت های جدید اپل واچ ۴
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *