خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / قیمت نهایی آیفون های سال ۲۰۱۸ چقدر حدس زده میشوند؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

قیمت نهایی آیفون های سال ۲۰۱۸ چقدر حدس زده میشوند؟

پیش بینی شده است که آیفون های ۲۰۱۸  در سه مدل جدید، نیمه دوم سال ۲۰۱۸ وارد بازار شوند. طبق شنیده ها هر سه مدل این آیفون ها در بالای نمایشگر خود دارای بریدگی بوده و از فناوری اسکن سه بعدی Face ID برخوردار خواهند بود. اما قیمت نهایی این موبایل های جدید اپل چقدر تعیین می شود؟

قیمت نهایی آیفون های سال 2018 چقدر حدس زده میشوند؟

پیش از قیمت اما بد نیست به نامگذاری احتمالی گجت های مورد بحث بپردازیم. گرچه از کمپانی ساکن کوپرتینو هیچ چیزی بعید نیست، اما اگر همه چیز طبق پیش بینی ها پیش رود سه محصول جدید به ترتیبت ارزان قیمت بودن آیفون ۹، آیفون X (مدل ۲۰۱۸) و آیفون X پلاس نام خواهند داشت.

آیفون ۹ ارزانترین موبایل تازه وارد اپل خواهد بود. محصولی با یک نمایشگر ۶.۱ اینچی و تنها مدلی که همچنان با پنل LCD روانه بازار خواهد شد. ضمناً این محصول مورد بحث تنها موبایلی جدید از اپل خواهد بود که از یک سنسور دوربین در بدنه پشتی خود بهره خواهد برد.

گرچه آیفون ۹ از برخی ویژگی ها محروم است، اما احتمالاً قیمت پایه ۷۰۰ دلاری آن (مشابه آیفون ۸) بسیاری از کاربران را راضی خواهد کرد. تازه شنیده شده این محصول به مانند آیفون ۵C از رنگ های متنوع و شادی برخوردار می شود.

حال به آیفون X (مدل ۲۰۱۸) می رسیم.ورژن آپدیت شده آیفون X امسال با سخت افزار داخلی جدید و چند قابلیت تازه از راه می رسد. خبر خوب این که این بهبودها به احتمال قریب به یقین با کاهش قیمت ۱۰۰ دلاری این محصول همراه خواهد شد تا جا برای ورود پادشاهی جدید باز شود.

قیمت نهایی آیفون های سال 2018 چقدر حدس زده میشوند؟

 

قیمت نهایی آیفون های سال ۲۰۱۸ چقدر حدس زده میشوند؟
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *