خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن کاربردی / ماشین حساب حرفه ای MyScript Calculator 2 برای آیفون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

ماشین حساب حرفه ای MyScript Calculator 2 برای آیفون

اپلیکیشنMyScript Calculator 2  یک اپلیکیشن بسیار کاربردی برای سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون است . این اپلیکیشن جالب با رابط کاربری ساده می تواند جایگزین مناسبی برای ماشین حساب گوشی های آیفون  باشد .

ماشین حساب حرفه ای MyScript Calculator 2 برای آیفون

پس از عرضه IOS11  ماشین حساب گوشی های آیفون با مشکلاتی رو به رو شدند و کاربران به سمت نرم افزار هایی با کارایی مناسب روی آوردند . اپلیکیشن  MyScript Calculator 2 یکی از جذاب ترین اپ های موجود در اپ استور میباشد . این اپلیکیشن در دو سری ارائه شده است . در اولین نسخه این اپلیکیشن به نام MyScript Calculator نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد ، از تشخیص ضرب و جمع‌های ساده که بگذریم با این اپلیکیشن می‌توانید لگاریتم، توابع مثلثاتی و بسیاری دیگری را با MyScript Calculator بنوسید و پاسخ معادله را تحویل بگیرید.

 

نکته جالب توجه دومین نسخه این اپلیکیشن است که مربوط به قابلیت تشخیص دست خط در MyScript Calculator 2 است ،این نسخه دارای قابلیت‌های نوشتن مانند استفاده از یک قلم است؛ این قابلیت ها در کنار قابلیت های متعدد این نرم افزار بسیار کاربردی به نظر می رسد .

برخی از ویژگی های دیگر این نرم افزار عبارتند از امکان خط زدن روی نوشته خود ،داشتن تاریخچه محاسبات و امکان کپی کردن نتایج به دست آمده در کنار مجموعه کاملی از قوانین ریاضی یک اپلیکیشن بسیار ساده را برای افرادی که علاقه به محاسبات بر روی کاغذ دارند فراهم کرده است .

لینک دانلود MyScript Calculator 2 در آیتونز:

https://itunes.apple.com/us/app/myscript-calculator/id1304488725?mt=8

سايت آي او اس يار هرروزه پست ها و مطالب جديد و مفيد براي محصولات اپل و… براي شما عزيزان درسايت قرار ميدهد…

ماشین حساب حرفه ای MyScript Calculator 2 برای آیفون
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *