خانه / آموزش / مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام در مرورگر
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام در مرورگر

مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام در مرورگر

امروز همه کاربران با ویدیوهای لایو اینستاگرام آشنا بوده و احتمالا حداقل چند مرتبه اقدام به ارسال چنین ویدیوهایی در حساب کاربری خود کرده‌اند.

در حالت عادی نمی‌توان برای مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام به سادگی به حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی لاگین کرد و به تماشای ویدیو پرداخت.

به همین دلیل باید دست به دامن یکی از افزونه‌های گوگل کروم شویم.

 

برای تماشای ویدیوهای لایو کسانی که دنبال کرده‌اید، روی آیکون افزونه‌ی Chrome IG Story کلیک کنید. ویدیوی لایو سریعاً باز می‌شود،

البته اگر حساب کاربری که دنبال کرده‌اید، در حال حاضر ویدیوی لایو مخابره نکند، می‌توانید ویدیوهای لایو پرمخاطب را تماشا کنید.

این افزونه همان‌طور که از نامش حدس زده‌اید برای تماشا کردن Story نیز کاربرد دارد هر چند با مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام هم می‌توانید استوری‌ها را مشاهده کنید.

با این افزونه زمانی که در حال تماشا کردن پست‌ها هستید، نیازی به سوییچ کردن به پست بعدی ندارید بلکه با کلیک روی دکمه‌ی Next می‌توانید عکس بعدی را ببینید.

به علاوه می‌توانید استوری‌ها و ویدیوهای لایو را به صورت ناشناس نیز تماشا کنید چرا که بر اساس گفته‌های توسعه‌دهنده‌ی افزونه، نام شما در لیست بینندگان قرار نمی‌گیرد.

به عنوان دیگر ویژگی‌های افزونه Chrome IG Story علاوه بر امکان مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام می‌توان به جستجو بر اساس هشتگ یا موقعیت جغرافیایی، توانایی دانلود لایو ویدیوها یا استوری‌ها

را نیز دارد .

مشاهده ویدیوهای لایو اینستاگرام در مرورگر
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *