خانه / اپلیکیشن آموزشی / معرفی اپلیکیشن پرگار یک اپلیکیشن آموزشی بسیار کاربردی
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی اپلیکیشن پرگار یک اپلیکیشن آموزشی بسیار کاربردی

اپلیکیشن پرگار یک فروشگاه محصولات تصویری آموزشی است که شما با آن میتوانید به سادگی به دنیایی از ویدئوهای آموزشی به روز ایرانی و خارجی متصل شوید. موضوعات مطرح  شده در پرگار بسیار متنوع اند و تقریبا هر کس از هر گروه سنی و با هر سلیقه ای، آموزش مورد نظر خود را در پرگار پیدا خواهد کرد.

معرفی اپلیکیشن پرگار یک اپلیکیشن آموزشی بسیار کاربردی

امروزه بیشتر افراد برای یادگیری مهارت‌های مختلف از ویدیوهای آموزشی موجود در اینترنت استفاده می‌کنند. اپلیکیشن پرگار این امکان را فراهم کرده  تا کاربران این برنامه بتوانند به راحتی به ویدیوهای آموزشی در دسته‌بندی‌های مختلف دسترسی داشته باشند.

اپلیکیشن پرگار شامل ویدیوهای زیاد با موضوعات متنوع  است و اکثر ویدیوهای آموزشی در این برنامه به صورت رایگان قابل مشاهده هستند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی اپلیکیشن پرگار بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید.

نحوه کار با اپلییشن پرگار

بعد از نصب و اجرای اپلیکیشن پرگار، مستقیما به صفحه اصلی این برنامه انتقال داده می‌شوید. در صفحه اصلی بعضی ویدیوها مثل ویدیوهای پربازدید قابل مشاهده خواهند بود. همچنین در این صفحه می‌توانید دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ویدیوهای مربوط به آن دسته‌بندی، دسترسی داشته باشید. امکان جستجو موضوع مورد نظر نیز از طریق لمس آیکون به شکل ذره بین موجود در گوشه بالا و سمت چپ صفحه فراهم آمده است.

برای مراجعه به تب پروفایل، یک حساب کاربری  باید برای خود بسازید. برای این کار می‌توانید شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کرده و یا از طریق اکانت گوگل خود وارد سیستم شوید.

بیشتر ویدیوهای موجود در برنامه پرگار به صورت رایگان قابل مشاهده هستند ولی برای مشاهده برخی دیگر نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت. با لمس آیکون ویدیوهای غیر رایگان، کادری برای شما نمایان می‌شود که می‌توانید تنها هزینه ویدیو مورد نظر را پرداخت کرده و یا با پرداخت هزینه کمتری نسبت به خریداری اشتراک ۱ ماه اپلیکیشن پرگار را اقدام کنید. بدین ترتیب به تمام محصولات این اپلیکیشن برای مدت زمان ۱ ماه به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

با لمس تب مجله می‌توانید اخبار روز را مطالعه کرده و ویدیوهای مربوطه به  آن‌ها را مشاهده کنید. در تب دسته بندی نیز موضوعات مختلف به همراه زیر مجموعه آن‌ها قابل مشاهده هستند. به این ترتیب می‌توانید از طریق این تب به ویدیو آموزشی مورد نظر خود دسترسی داشته و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

نقاط قوت اپلیکیشن پرگار:

  • ارائه موضوعات متنوع
  • دسته بندی دقیق موضوعات
  • امکان دانلود ویدیوها

نقاط ضعف اپلیکیشن پرگار:

  • رایگان نبود برخی از ویدیوها
معرفی اپلیکیشن پرگار یک اپلیکیشن آموزشی بسیار کاربردی
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *