خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن کاربردی / معرفی اپلیکیشن apple booksبرای ios
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی اپلیکیشن apple booksبرای ios

اپلیکیشن Apple Books به عنوان ورژن جدید  اپلیکیشن“iBooks” به طور رسمی در کنفرانس WWDC 2018 معرفی شد. اپل علاوه بر نام،  طراحی این نرم افزار را هم عوض است.

اپلیکیشن Apple Books که همراه با iOS 12 در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت، در رویداد توسعه‌دهندگان WWDC 2018 رونمایی شد. در ادامه، به ویژگیهای جدید این نرم افزار میپردازیم.

معرفی اپلیکیشن apple booksبرای ios

اولین خصوصیت مهم این اپلیکیشن، اضافه شدن بخش جدید “Reading Now” است که هنگام باز شدن نرم افزار، پیش‌نمایشی زنده از آخرین کتاب و صفحه‌ای که مشغول مطالعه آن بودید به شما نشان میدهد. علاوه بر این، در این نسخه حالت نمایش کتابخانه هم آپدیت شده است تا روی محتوای مورد نظرتان تاکید بیشتری باشد. به این موارد باید طراحی جدید فروشگاه مخصوص را که به نظر می‌رسد از بازطراحی App Store همراه با iOS 11 الهام گرفته شده است نیز اضافه کرد. همچنین حالا مجموعه برجسته‌شده یکسان از کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی که اپل در سایر نرم افزارها هم ارائه می‌کند، در این قسمت وجود دارند.

ارائه  ویژگی های جدید توسط کمپانی اپل نشان می‌دهد که این کمپانی توجه  زیادی به فروش محصولات دیجیتالی دارد و برای همین، کاربران آیفون‌ها و آیپدها در آینده نزدیک، از طریق این نسخه جدید از Apple Books به محتوای باکیفیت‌تر و قدرتمندتر دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، اپل به تازگی تصمیم گرفته تا سرویس فروش مجله‌های دیجیتالی Texture را با سرویس‌های دیگر خود یکی کند. برای همین، می‌توان پیش بینی کرد که در آینده نزدیک و به طور مشخص تا پاییز امسال، اپل امکانات بیشتری را برای دریافت محتوای دیجیتالی در اختیار کاربران قرار دهد.

Apple Books پاییز امسال به همراه ورژن جدید سیستم عامل آی او اس ارائه می‌شود.

معرفی اپلیکیشن apple booksبرای ios
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *