خانه / گالری / تصاویر پس زمینه / معرفی اپلیکیشن vellumیک اپ کاربردی برای والپیپر
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی اپلیکیشن vellumیک اپ کاربردی برای والپیپر

از لحاظ فراوانی اپلیکیشن‌های والپیپر ، سیستم عامل اندرویدگوی سبقت را از iOSربوده است و با یک جستجوی ساده در فروشگاه گوگل‌پلی می‌توانید با انبوهی از اپلیکیشن‌های والپیپر در دسته‌بندی‌های گوناگون مواجه شوید؛ البته پلتفرم iOS از وجود چنین برنامه‌هایی بی‌بهره نیست؛ زیرا امروز قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که به جرات می‌توان گفت، نمونه‌ی آن در هیچ پلتفرمی وجود ندارد.

معرفی اپلیکیشن vellumیک اپ کاربردی برای والپیپر

توسعه‌دهنده‌ای با اسم MEREK DAVIS COM، اپلیکیشن منحصر یه فردی را در زمینه‌ی تصاویر پس‌زمینه توسعه داده است که با نام Vellum Wallpapers شناخته می‌شود. توسعه‌دهنده‌ی این اپلیکیشن ادعا می‌کند که تمامی تصاویر موجود در اپلیکیشن، به‌صورت دستی و با دقت فراوان انتخاب شده‌اند که با نگاهی گذرا به مجموعه‌‌ی تصاویرِ این برنامه، می‌توان صحت ادعای او را تأیید کرد. به‌لصف تصاویر زیبا و چشم‌نواز ولیوم، کاربران می‌توانند هر روز جلوه‌ای تازه به آیفون خود بدهند.

کاربران در اپلیکیشن ولیوم می‌توانند هر روز از تصاویر جدیدی استفاده کنند؛ همچنین هر از چندگاهی، بسته‌هایی محدود در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که شامل تصاویری با موضوع‌های خاص است؛ البته افرادی که از پرداخت درون‌برنامه‌ای ولیوم استفاده کنند، می‌توانند علاوه‌بر ویژگی فوق، به تصاویر روزانه به مدت یک ماه دسترسی داشته باشند؛ این در حالی است که کاربران عادی تنها در همان روز قادر به دریافت تصویر روز هستند.

خصوصیات ولیوم به همین‌جا ختم نمی‌شود و هنوز راه‌های دیگری برای غافلگیری وجود دارد. تمامی تصاویری که در این اپلیکیشن مشاهده می‌کنید، به‌وسیله‌ی ابزار مات‌کننده‌ی درونی، می‌تواند به افکت بلور مزین شود تا تمرکزتان حین کار با گوشی حفظ شود. نکته‌ی هیجان‌انگیز درباره‌ی ولیوم، امکان استفاده از آن برای اپل‌واچ است؛ بنابراین اگر از کاربران اپل‌واچ هستید، می‌توانید با چند کلیک، تصویری که برای پس‌زمینه آیفونِ خود برگزیدید، روی اپل‌واچ نیز اعمال کنید تا هماهنگی و یکدستی خوشایندی بین دستگاه‌هایتان به‌وجود آید.

 

معرفی اپلیکیشن vellumیک اپ کاربردی برای والپیپر
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *