خانه / معرفی بازی / بازی ایرانی / معرفی بازی پرطرفدار آمیرزا برای آیفون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی بازی پرطرفدار آمیرزا برای آیفون

بازی آمیرزا را می‌توان نسخه جدیدتر بازی پرطرفدار باقلوا به شمار آورد که به خوبی از تحربیات سازندگان استفاده کرده و توانسته آمیرزارا با خصوصیات بهتری وارد بازار کند.

بازی داستان عجیبی ندارد. اتفاقات بازی در یک روستای سنتی ایرانی رخ می‌دهد و شخصیت بازی به مکان‌های مختلفی مانند حجره بازاریان یا گرمابه می‌رود و با میرزادلاک مشتمالیان یا میرزا پنبه‌زن خوشنواز شروع به بازی می‌کند. برای پیشروی در بازی و رسیدن به مراحل یا به عبارتی لوکیشن‌های بعدی بازی می‌بایست مراحل را طی کنید و بتوانید میرزاهای پیش رو را شکست دهید.

روند بازی بسیار آسان است. در یک سینی مقابل شما تعداد حروف الفبا قرار می‌گیرد و سپس از شما خواسته می‌شود تا با استفاده از این حروف به تعداد و طول مشخصی اقدام به ساخت کلمات کنید.

شاید در نگاه اول روند پیشروی در بازی ساده باشد، اما با رسیدن به مراحل بالاتر متوجه می‌شوید که این فرضیه صحیح نیست و برخی مواقع تشکیل ترکیب کلمات مشخص برای رسیدن به جواب نهایی بسیار سخت است و نیازمند هوش بالا، دایره لغاتی گسترده و ذهن باز می‌باشد. باز دارای ۵۰۰ مرحله مختلف است، این بدین معناست که با نصب و شروع آن تا مدت بسیار زیادی سرگرم حل پازل‌های کلمات آن خواهید بود تا جایی که به مشکل بخورید و نتوانید کلمات مورد نظر را حدس بزنید. در اینجاست که می‌توانید از راهنمایی‌های بازی کمک بگیرید که هزینه‌ای معادل ۴۵ سکه برای شما خواهد داشت.

این هزینه درکنار درآمد ۶ سکه‌ای شما بابت کامل کردن هر مرحله بسیار غیرمنصفانه است و درنهایت شما را مجبور می‌کند تا از پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید که با توجه به رایگان بودن بازی، در راستای حمایت از تیم سازنده آن نیز خواهد بود.

لینک دانلود این بازی زیبا برای آی او اس هنوز عرضه نشده است.درصورت عرضه شدن لینک دانلود این بازی حتما لینک را برای شما عزیزان ارائه میکنیم…

کانال تلگرامی آی او اس یار

معرفی بازی پرطرفدار آمیرزا برای آیفون
۴ (۸۰%) ۶ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *