خانه / معرفی بازی / بازی های جذاب و محبوب / معرفی بازی ۵ Far Cry برای آیفون,آیپدو…
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی بازی ۵ Far Cry برای آیفون,آیپدو…

مجموعه بازی های far cryچندین سال است که طرفدارای زیادی به خود جذب کرده است.امروز ما میخواهیم به معرفی جدید ترین ورژن این مجموعه بازی ها بپردازیم و…

دانلود بازی 5 Far Cry برای آیفون,آیپدو...

براساس داستان بازی شما در نقش یک پلیس ایالتی به منطقه‌ای خیالی با نام “هوپ کانتی” میروید که در آن یک فرقه مذهبی افراطی وجود دارند و کنترل هر سه بخش هوپ کانتی را در دست دارند.

این فرقه کاملا گمراه بوده و سر گروهی به اسم “جوزف سید” آن را رهبری می‌کند که دو برادر و تنها خواهر او سعی می‌کنند مردم را با افکار و عقاید خرافی خود به سوی دروازه‌های بهشت هدایت کنند! وظیفه شما یافتن فرمانده‌ها و سپس برکنار کردن جوزف سید و برگرداندن آرامش به دنیای پر از هرج و مرجی است که او با کمک افرادش آن را ساخته است.

داستان بازی در همان اول کش و قوس‌های زیادی را از خود به نمایش می‌گذارد و دارای یک روایت جذاب و اکشن را میباشد که نمی‌خواهید تا یافتن پاسخ پرسش‌های ایجاد شده در ذهن‌تان از بازی دست بکشید ولی هرچه در بازی پیشرفت می‌کنید، بیشتر با این جمله هم عقیده می‌شوید که یوبی سافت این مفهوم داستانی فوق‌العاده را به‌خوبی ساخته و پرداخته نکرده است.

نه این‌که بگوییم داستان بازی Far Cry 5 پر از نقص‌های ریز و درشت است ولی هرچه در داستان بازی  بیشتر غرق میشوید، ذهن‌تان به‌ اندازه ابتدای بازی سراغ سوال‌های مختلف و پیچیدگی‌های موجود نمی‌رود چراکه اصلا پیچیدگی خاصی وجود ندارد و بهتر است بیان کنیم که داستان بازی خوب بوده ولی کامل و درگیر کننده نیست! از معایب داستان بازی می‌توان به این نکته اشاره کرد که شما در نقش پلیسی قرار می‌گیرید که حتی اسمش را نمی‌دانید و قرار نیست حتی یک‌بار در بازی سخن بگویید! ولی خب باید افزود که هرقدر کارکتر شما ضعیف روایت شده، شخصیت جوزف به‌عنوان یک فرد منفی و پر از جنون، به‌ شدت کاریزماتیک طراحی گشته و دیگر افراد نیز رفتارها و نمودهای شخصیتی منحصر به‌ فرد و تقریبا مناسبی دارند.

در بازی Far Cry 5 شما می‌توانید متحدان خود را داشته باشید که بعد از کمک به آنها به شما وفادار هستند و در مواقع نیاز با یک درخواست سریعا به کمک‌تان می‌شتابند. این متحدان هرکدام ویژگی خاصی دارند و از سگ و خرس گرفته تا یک متخصص جنگ‌های هوایی در این لیست حضور دارند. در هر ماموریت فقط یکی از این افراد شما را همراهی می‌کنند، بنابراین بد نیست پیش از انجام هر ماموریت، ابتدا در مورد فرد همراه‌تان تصمیم بگیرید تا متناسب با توانایی‌های او در دل دشمن آتش‌بازی راه بیاندازید!

اسلحه‌های سرد و گرم متنوع، روش‌های مبارزه گوناگون، امکان پیشبرد مراحل در پنهان کاری و وسایل نقلیه مختلف از دیگر نکات مثبت گیم‌پلی این بازی هستند که باعث می‌شوند پس از ساعت‌ها بازی هنوز هم احساس تکرار یا خستگی نداشته باشید و بازهم بخواهید اتفاقات تازه‌ای را تجربه‌‌ کنید.

خصوصیات مثبت این بازی:

  • تنوع در بخش‌های مختلف و لذت‌بخش بودن بازی
  • نبودن پیچیدگی در کنترل وسایل مختلف بازی
  • موسیقی متن مناسب در بازی
  • وجود سلاح‌های گرم و سرد
  • دنیای بزرگ و وجود حالت آرکید

خصوصیات منفی این بازی:

  • هوش مصنوعی ضعیف دشمنان
  • گرافیک متوسط در برخی محیط‌های بازی
  • روایت داستانی ضعیف

سايت آي او اس يار هرروزه پست ها و مطالب جديد و مفيد براي محصولات اپل و… براي شما عزيزان درسايت قرار ميدهد…

معرفی بازی ۵ Far Cry برای آیفون,آیپدو…
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *