خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / معرفی برنامه بیانک اپلیکیشنی برای تبدیل گفتار به نوشتار
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی برنامه بیانک اپلیکیشنی برای تبدیل گفتار به نوشتار

همیشه پیشرفت‌های تکنولوژی در زمینه معرفی اپلیکیشن های کاربردی بسیار سریع بوده و با وجود اشکالات زیادی که معمولا نسخه‌های اولیه هر ایده جدیدی در خود دارد، ولی ذات حضور توسعه دهندگان مختلف در هر بخشی به‌خصوص تکنولوژی و فناوری باعث شده که ایده‌های ناپخته سریعا به پختگی لازم برسند و با کیفیت بهتر و بالاتری به بازارهای نرم افزاری عرضه شوند.

این قصه همان داستان اپلیکیشن تبدیل گفتار به نوشتار بیانک است که طبیعتا از ایده بسیار قدیمی نرم افزارهای خارجی و پس از آن‌ها نرم افزارهای فارسی داخلی مانند نویسا و دیگر نرم افزارهای مشابه الگوبرداری شده و با توجه به تغییرات صورت گرفته در جامعه آی‌تی کشور، با نسخه کامل‌تری به بازار آمده است.

معرفی برنامه بیانک اپلیکیشنی برای تبدیل گفتار به نوشتار

اپلیکیشن بیانک به طور کلی یک نرم افزار عالی در زمینه تبدیل گفتار به نوشتار فارسی است که با توجه به راحت بودن کار با آن و همچنین محیط نرم افزاری کاربرپسند، حس خوبی را در استفاده به کاربر داده و عملکرد آن نسبت به سایر اپلیکیشن‌های موجود در مارکت‌های مختلف بهتر ارزیابی می‌شود.

این نرم افزار بر خلاف دیگر اپلیکیشن‌های موجود در زمینه تبدیل گفتار به نوشتار صرفا برای ذخیره نوشتار نیاز به یک لمس ساده داشته و همه مواردی که در آن انجام می‌شود با صدا بوده و کاربر در هر جایی که از این برنامه بهره می‌برد، می‌تواند بدون مشکل اطلاعات گفتاری خود را به نوشتار تبدیل نماید.
یکی دیگر از خصوصیات مثبت اپلیکیشن بیانک امکان دسترسی به آن از طریق منوی شناور است که در همه جای موبایل شما حضور خواهد داشت تا هر زمانی که در هر برنامه‌ای مانند پیام رسان تلگرام، پیام رسان ایتا، پیام رسان سروش، پیام رسان تم تم،پیام رسان بله، پیام رسان‌های داخلی و خارجی و یا جستجوی گوگل به نوشتن نیاز داشتید، با استفاده از بیانک نوشتار مورد نظر خود را صرفا با بیان تایپ نمایید.
معرفی برنامه بیانک اپلیکیشنی برای تبدیل گفتار به نوشتار
۴٫۳ (۸۶٫۸۸%) ۳۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *