خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / معرفی پوشش چرمی وب کم و دوربین های آیفون و مک بوک
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

معرفی پوشش چرمی وب کم و دوربین های آیفون و مک بوک

یک طراح فرانسوی جدیدا  اکسسوری جدید خود برای محصولات دیجیتالی را به همگان معرفی کرده است. این محصول در حقیقت یک پوشش چرمی کوچک است که روبروی وب کم مک بوک و دوربین آیفون و آیپد قرار می‌گیرد.

معرفی پوشش چرمی وب کم و دوربین های آیفون و مک بوک

Arthur Lhermitte نام طراح این محصول است که دارای ظاهری زیبا است که بر روی دوربین جلویی قرار می‌گیرد تا کاربران به صورت ایمن‌تری بتوانند از دستگاه‌های هوشمند خود استفاده کنند.

قبل از این، بسیاری از مردم نگران  حریم خصوصی خود بودند و از ابزارهای مختلفی برای پوشاندن دوربین جلویی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها و همچنین وب کم لپ تاپ‌ها استفاده می‌کردند. این مسئله در ابتدا باعث به شوخی گرفتن آن‌ها توسط دیگر کاربران شد. استدلال عموم کاربران برای عدم نیاز به انجام این کار، وجود چراغی کوچک در روبروی وب کم لپ تاپ‌ها بود که در زمان فعال شدن دوربین، روشن می‌شد و کاربر را از فعال بودن وب کم آگاه می‌کرد.

اما از سال ۲۰۱۳ و مشخصاً افشای اطلاعات محرمانه مربوط به فعالیت سازمان‌های دولتی در آمریکا و انگلستان برای شنود اطلاعات کاربران، نگرانی‌ها در مورد حفظ حریم خصوصی افزایش یافت؛ تا حدی که حتی نزدیک به دو سال پیش تصویری از مارک زاکربرگ منتشر شد که روی وب کم لپ تاپش را با چسب نواری پوشانده بود.

اما حالا Arthur Lhermitte یک اکسسوری با ظاهری زیبا را برای کاربران ارائه داده است که علاوه بر حفظ طراحی منحصر به فرد محصولات، امکان محافظ از حریم خصوصی را افزایش می‌دهد.این محصول در رنگ‌های مختلف و با قیمت ۱۷۴ دلار قرار است به بازار عرضه شود.

البته باید ذکر کرد که ایده ساخت این محصول در حال حاضر در کیک استارتر مطرح شده است و Arthur Lhermitte اعلام کرده که در صورت جمع آوری ۹۰۰۰ دلار سرمایه، آن را تجاری سازی خواهد کرد.

معرفی پوشش چرمی وب کم و دوربین های آیفون و مک بوک
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *