خانه / آموزش / آموزش نصب دو نسخه از بازی کلش Clash Of clans روی آیفون و آیپد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش نصب دو نسخه از بازی کلش Clash Of clans روی آیفون و آیپد

بیشتر دوستان و طرفداران بازی محبوب کلش دوست دارند دو نسخه از این بازی روی روی دیوایس خود نصب کنند تا بتوانند با دو اکانات مختلف این بازی را دنبال کنند. ما میخواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه دو نسخه از بازی کلش را روی یک دستگاه بدون نیاز به جیلبریک نصب کنید و با چندین اکانت بازی کلش را بازی کنید…

اول همه شما بازی Clash of clans را از فروشگاه اپستور دانلود و نصب نمائید، برای نصب نسخه دوم به روش زیر عمل کنید.

برای نصب نسخه دوم بازی کلش و تقریبا هر بازی و برنامه دیگری می توانید از نرم افزار HIP4U بهره بگیرید، ابتدا اینجــا کلیک کرده و Install را بزنید با نرم افزار HIP4U نصب شود.

آموزش نصب دو نسخه از بازی کلش Clash Of clans روی آیفون و آیپد

.

بعد از نصب برنامه HIP4U شما باید آن را تروست کنید، یعنی از مسیر Settings > General > profiles پروفایل برنامه را پیدا کرده و آن را Trust کنید.

حال برنامه HIP4U را اجرا کنید و از قسمت سرچ بازی مورد نظرتان را جستجو کرده و دانلود نمائید، مثلا شما داخل نرم افزار HIP4U و در قسمت سرچ بازی Clash Of clans را جستجو و نصب می کنید… بطور پیش فرض باید بازی به Home Screen اضافه شده باشه، اما اگه اضافه نشده باشه نگران نباشید در نرم افزار HIP4U قسمتی به نام My app وجود دارد می تواند از آنجا دستی نصب کنید!

کار تمام است، حال می توانید از داشتن همزمان چندین اکانت بازی کلش لذت ببرید.

بهتره برای دانلود بازی از داخل نرم افزار HIP4U از VPN و یا فیلتر شکن استفاده کنید، قبلا تو سایت نرم افزار های رایگان فیلتر شکن معرفی شده است…

آموزش نصب دو نسخه از بازی کلش Clash Of clans روی آیفون و آیپد
۳ (۶۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *