خانه / جدیدترین اخبار / واتس آپ قابلیت استوریز Stories را اضافه کرد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

واتس آپ قابلیت استوریز Stories را اضافه کرد

 واتساپ قابلیت استوریز مشابه اینستاگرام را به سرویس خود اضافه کرد

اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت استوریز Stories این انگیزه را در سایر شبکه اجتماعی ایجاد کرد که آنها هم به فکر استفاده از چنین قابلیت باشند، برای همین شبکه اجتماعی و محبوب فیسبوک، فیسبوک مسنجر و حتی شبکه اجتماعی WathsApp با کپی بردای از ایده اینستاگرام این قابلیت را به خود اضافه کردن.. در مواقع این ایده در اصل برای اسنت بود که به مرور زمان در دیگر شبکه ها مورد استفاده قرار گرفت.

شبکه اجتماعی محبوب واتس اپ قابلیتی به نام استاتوس متنی داشت که در به روز رسانی جدیدش این قابلیت جای خود را استوریز داده است و بدین شکل این شبکه اجتماعی نیز از استوریز بهره برده است…. واتس آپ یکی از پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در جهان است که آمار استفاده کنندگان آن در جهان از یک میلیارد نفر فراتر رفته است…

 

واتس آپ قابلیت استوریز Stories را اضافه کرد

 

شما در واتس آپ توسط دوربین خود تصویری را انداخته و توسط قلم و ایموجی ها کمی زیباترش کرده و نهایتا در استوریز منتشر می کند، این استوری شما بمدت ۲۴ ساعت برای دوستان شما نمایش داده میشود، همچنین شما این امکان رو دارید به استوری دوستان خود سر بزنید و برای آنها کامنت بگذارید… و بر عکس دوستان شما می توانند به استوری شما کامنت بگذارند و نظرات خود را راجب استوری شما مطرح کنند….

در فیسبوک و فیسبوک مسنجر این قابلیت اضافه شده است ولی در مرحله آزمایشی می باشد و در برخی از کشورها در دسترس است و در آینده پس از سپری کردن مرحله تست بصورت عمومی در سراسر جهان قابل دسترس خواهد بود..

 

اضافه کردن قابلیت استوریز به شبکه های تحت کنترل فیسبوک نشان میدهد که فیسبوک احساس خطر میکند و سعی دارد با اعمال یکسری تغییرات از رقبای خود عقب نماند، هر چند فیسبوک تا حدودی درست عمل کرده و نتیجه مثبتی از برنامه ریزی های خود داشته است.

 

در وبلاگ واتس آپ آمده است که:

ما هشت سال پیش در ۲۴ فوریه واتس آپ را ارائه کردیم، در آن زمان از استاتوس Status برای به روز رسانی پیام استفاده می کردیم، بدین منظور برای دیده شدن مجدد یک پست توسط دوستان و آشنایان استفاده می شد، ولی با گذشت زمان متوجه شدیم که کاربران از این قابلیت برای ارتباط بر قرار کردن با همدیگر استفاده می کنند، بدین منظور به این نتیجه رسیدیم که این قابلیت را بهینه سازی کنیم تا بتوانیم از آن بهترین استفاده را داشته باشیم.

آنگونه که در اینستاگرام شاهد بودیم، قابلیت استوریز بسیار مفید و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، به صورتی که در ۴ ماه نخست رونمایی از استوریز اینستاگرام، آمار استفاده کنندگان روزانه به ۱۵۰ میلیون نفر رسید… این خود آمار بسیار خوبیست…

واتس آپ قابلیت استوریز Stories را اضافه کرد
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *