وینو نصب کن و نظرت رو بگو

ویرایشگر عکس حرفه ای Darkroom

ویرایشگر عکس حرفه ای Darkroom

 

تعداد زیادی اپ ویرایشگر عکس فوق‌العاده برای iOS وجود دارد (VSCO, Afterlight, Infilter)؛ اما Darkroom همیشه بهترین آن‌ها بوده است.

قدرت اصلی Darkroom در انعطاف‌پذیری آن است که آن را به یک ابزار قدرتمند نزدیک به فتوشاپ، در پلتفرم موبایل تبدیل می‌کند.

ما فقط درباره فیلترها صحبت نمی‌کنیم، چرا که خودتان نیز می‌توانید آن‌ها را ایجاد کنید، بلکه از منحنی‌ها، تنظیمات جزیی و اصلاح رنگ انتخابی که می‌تواند برای اشباع یک رنگ خاص استفاده شود، سخن می‌گوییم.

این اپ برای هرکس که از عکاسی لذت می‌برد عالی است، زیرا طیف وسیعی از فیلترهای پیشفرض دارد که با یک کلیک، رنگ و بوی جدیدی به شات‌های شما می‌دهند.

در ضمن، اگر بخواهید (و بدانید چگونه) عمیق‌تر شوید و تنظیمات حرفه‌ای‌تری به روی عکس‌های خود انجام دهید، این اپ نیازهایتان را برطرف می‌کند.

همچنین، اگر به هر صورتی از نتیجه کار راضی نبودید، می‌توانید تغییرات خود را در تایم لاین این اپ بررسی کرده و هر کدام را که خوشتان نیامد، به حالت اول برگردانید.

دارک‌روم همانند VSCO Cam یا ابزار ویرایش تصویر خود اپل، تعداد زیادی فیلتر گوناگون در اختیارتان قرار داده. اما قدرت واقعی آن در کنترل جداگانه مواردی همچون روشنایی تصویر، کنتراست و

شدت رنگ نهفته شده است. با استفاده از این تنظیمات قادرید بدون آسیب رساندن به تصویر اصلی آنها را به بهترین شکل ممکن دگرگون کنید.

ویژگیهای بیشتر

به غیر از این موارد، دارک‌روم امکانات پیشرفه دیگری همچون تنظیم منحنی های RGB را به کاربرانش ارائه کرده که البته با پرداخت درون برنامه ای قابل استفاده هستند.

این قابلیت قدرتی را به آیفون آورده که عکاسان حرفه ای قبلا انتظارش را از نرم افزارهای رایانه ای داشتند. وقتی در دارک‌روم به اندازه کافی تصویرتان را دستکاری کردید، گزینه Create new filter ظاهر می شود

که با آن می توانید فیلترهای دست سازتان را ذخیره کنید.

دارک‌روم همچنین دارای یک History نامحدود هم هست تا در هر نقطه بتوانید تغییرات را به حالت قبلی برگردانید. قابلیت instant import امکان وارد کردن تصاویر از گالری را با یک سوایپ آسان و بی

دردسر ممکن نموده و همچنین با گزینه Save as square، قادرید تصویر ویرایش شده تان را برای اینستاگرام آماده کنید.

دارک‌روم به صورت رایگان در اپ استور برای دانلود قرار گرفته و فعلا تنها گزینه پولی آن منحنی های RGB اش هستند.

ویرایشگر عکس حرفه ای Darkroom
3.5 (70%) 4 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *