خانه / آموزش / چرا بلندگوی آیفون پس از ارتقا سیستم به IOS 11.3 از کار می افتد؟راهکار چیست؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

چرا بلندگوی آیفون پس از ارتقا سیستم به IOS 11.3 از کار می افتد؟راهکار چیست؟

گوشی‌های آیفون ۷ و ۷ پلاس جدیدا با یک مشکل روبرو شده‌اند. کاربران مدعی هستند که بلندگوی آیفون بعد از ارتقا به iOS 11.3 گاهی از کار می‌افتد.همچنین برخی کاربران گزارش کرده‌اند که بلندگو آیفون در خلال برقراری تماس ویدیویی Face Time از کار افتاده است.

چرا بلندگوی آیفون پس از ارتقا سیستم به IOS 11.3 از کار می افتد؟راهکار چیست؟

راه حل این مشکل چیست؟

کمپانی اپل در خطاب به کاربران برای رفع این مشکل می گوید: ابتدا همه دستگاه‌های دیگری را که به کمک بلوتوث به گوشی متصل شده‌اند، از آن جدا کنند. اگر این روش باعث رفع مشکل نشد، برخی آزمون‌های مربوط برای پیدا کردن مشکل پخش صدا اجرا می‌شود. اگر نتیجه این آزمون‌ها به مشکلی در گوشی iPhone 7 یا iPhone 7 Plus اشاره کرد، مرکز تعمیرات باید گوشی را از کاربر تحویل بگیرد و آن را تعمیر کند. تعمیر و رفع این مشکل تنها شامل حال گوشی‌های دارای ضمانت نمی‌شود بلکه کاربران می‌توانند همه گوشی‌های iPhone 7 و مدل پلاس آن را صرف نظر از مدت ضمانتنامه به صورت رایگان تعمیر کنند.

اپل هنوز مشکل قطع شدن صدا را در گوشی‌های مذکور رسما تأیید نکرده است اما اگر شما هم یکی از آیفون‌های سال ۲۰۱۶ را در اختیار دارید، بهتر است همین حالا برای رفع مشکل آن اقدام کنید. همچنین لازم به ذکر است که اپل پیش از این امکان تعویض باتری را هم برای گوشی‌های مذکور با تخفیف ویژه فراهم آورده است و فرصت استفاده از این پیشنهاد ارزنده تا پایان سال ۲۰۱۸ همچنان پابرجا باقی خواهد ماند.

سايت آي او اس يار هرروزه پست ها و مطالب جديد و مفيد براي محصولات اپل و… براي شما عزيزان درسايت قرار ميدهد…

چرا بلندگوی آیفون پس از ارتقا سیستم به IOS 11.3 از کار می افتد؟راهکار چیست؟
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *