خانه / معرفی اپلیکیشن / چند نرم افزار برتر برای آیفون
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

چند نرم افزار برتر برای آیفون

چند نرم افزار برتر برای آیفون

Flipboard

 

 

فليپ‌بورد، اولين نشريه قرن بيست‌و‌يکمي محسوب مي‌شود. ترکيبي خاص از مقالات، لينک‌ها و ويدئوهاي ابهام برانگيز فيس‌بوکي.
فليپ‌بورد از منابع فعال در زمينه‌هاي مختلفي مانند علوم و فناوري نيز پشتيباني مي کند. فليپ‌بورد اپليکيشن مورد علاقه ما است.
چرا که راهي براي لم‌دادن بر روي کاناپه و دنبال کردن اخبار مختلف دنيا است. بدون اينکه احساس کنيد در حال غرق شدن در کلمات هستيد.

Google Maps

گوگل‌مپز، اپليکيشن مسيريابي جديد iOS، خارق‌العاده عمل مي‌کند. نقشه گوگل، با داشتن طراحي زيبا و ساده‌اي مشابه اپليکيشن جيميل، نرم‌افزار مورد علاقه ما است، چرا که ما را در مسيريابي، مشاهده مسيرهاي حمل‌ونقل عمومي و مسيريابي گام به گام کمک مي‌کنند.
گوگل مپز، همانند نقشه اپل با iOS يکپارچه نشده اما حداقل مي‌توانيد مطمئن باشيد با استفاده از آن براي رسيدن به خانه دوستتان، به يک درياچه نخواهيد رسيد!

Dark Sky

خالقان دارک‌اسکاي، ماه‌ها زمان براي ساخت الگوريتم تصويرسازي رادارهاي ثبت طوفان صرف کرده‌اند. نتيجه کار هم محصولي بي‌نظير است که پيش از اين وجود نداشت.
در نهايت، هيچ برنامه‌اي براي پاسخ به سؤال «اگر براي يک ساعت بيرون باشم، به چتر نياز خواهم داشت يا خير؟» بهتر از دارک‌اسکاي نخواهد بود.
در اپليکيشن دارک‌اسکاي، شرايط آب‌و‌هوايي بلندمدت نمايش داده نمي‌شوند. اما براي مشاهده اطلاعات جوي حال حاضر و ساعات آينده دارک‌اسکاي بي رقيب است.

اپلیکیشن آیفون Hyperlapse

تا پیش‌ازاین برای ساختن ویدیوهای تایم‌لپس بی‌اشکال حتما به یک سه‌پایه و تجهیزات گران‌قیمت لرزشگیر نیاز بود. خوشبختانه حالا اپلیکیشن Hyperlapse که توسط اینستاگرام تولید شده

شما را از این تجهیزات بی‌نیاز می‌کند. این اپلیکیشن آیفون می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های تثبیت تصویر خاص خودش فیلم‌های لرزان را تصحیح کند و نتایج آن واقعا چشمگیر است.

این اپلیکیشن برای ضبط لحظات ورزشی، سواری در خودرو، تغییرات آب‌وهوا، حرکت جمعیت و پیاده‌روی هنگام گردش در طبیعت بسیار مناسب خواهد بود.

اپلیکیشن آیفون Litely

 

Litely یک اپلیکیشن عکاسی قدرتمند است برای افزودن فیلترهایی ظریف به عکس‌ها تا ظاهری شبیه عکس‌های ثبت‌شده با فیلم پیدا کنند. این اپلیکیشن اجازه می‌دهد با لمس دوانگشتی صفحه‌نمایش، وضعیت

عکس خود را قبل و پس از اضافه کردن فیلترها ببینید و با هم مقایسه کنید. پشتیبانی این اپلیکیشن از ویرایش غیرمخرب (nondestructive) بدین معنی است که به‌هیچ‌وجه نگران از دست دادن

نسخه‌ی اصلی عکس نخواهید بود.

 

چند نرم افزار برتر برای آیفون
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *