خانه / جدیدترین اخبار / چگونه از دو سیم کارت در آیفون ۶ استفاده کنیم؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

چگونه از دو سیم کارت در آیفون ۶ استفاده کنیم؟

 

گسترش و تلفیق گوشی های موبایل در زندگی بشری و کاربردی بودن آنها باعث شده است افراد سیم کارت های مختلفی با کاربردهای مختلفی داشته باشند، مثلا یک سیم کارت برای کارهای شخصی است و سیم کارت دیگر برای ارتباط با مشتریان کسب و کار خودشان است.. از این رو بیشتر تولید کنندگان موبایل در جهان سعی در آن دارند تا گوشی های دو سیم کارت و حتی چندین سیم کارته را ارائه دهند، و از این رو این گوشی ها در بازار محبوبت پیدا کردن و فروش خوبی داشتند… اما متاسفانه هنوز اپل وارد این حوزه نشده است و استفاده کنندگان محصولات اپل به نوعی از این نظر در عذاب هستند و مجبورا همیشه دو گوشی همراه داشته باشند… ولی نگران نباشید، اخیرا روشی پیدا شده است که می توان آیفون ها را هم دو سیم کارته و حتی چند سیم کارته کرد!

پاور بانک دو سیم کارت آیفون ، دو سیم کارته کردن گوشی آیفون بدون نیاز به جلبریک ، راحتترین ابزار دو سیم کارته گوشی آیفون ، جدیدترین پاوربانک دو سیم کارته آیفون ، معرفی جدیدترین ابزار دو سیم کارته آیفون


حال اگر بخواهیم روی آیفون چند سیم کارت استفاده کنیم چه باید کرد؟

 

SIMore X-Triple 6 یک ابزار جانبی بسیار جالب و پر کاربرد است که به شما این امکان را میدهد تا بطور همزمان از چندین سیم کارت در آیفون استفاده کنید، این ابزار مخصوص آیفون ۶ تولید شده است و قابلیت استفاده همزمان سه سیم کارت مجزا را دارد! یک سیم کارت نانو، یک سیم کارت میکرو و یک سیم کارت مینی!

یکی از سیم کارت ها در سینی مخصوص و در داخل گوشی است و دو عدد آن توسط سیم بسیار ظریفی از بیرون پشتیبانی میشود، سیم کارت نانو در داخل سینی آیفون ۶ قرار میگیرد سیم اتصال دهنده سیم کارت های بیرون به قدری نازک است که درب ( قاب ) آیفون به آسانی بسته میشود… به نازکی یک کاغذ!

برای جلوگیری از آویزان و بیرون ماند دو سیم کارت به همراه ابزار SIMore X-Triple 6 یک عدد قاب محافظ نیر ارائه میشود که همیشه چز را کاملا عادی و طبیعی میکند!

چگونه از دو سیم کارت در آیفون 6 استفاده کنیم

برای مچ کردن و سوئیچ کردن بین این سیم کارت ها مراحل زیر را دنبال کنید:

Setting > Phone > SIM Applications

این ابزار شامل یک قاب محافظ و یک عدد آداپتور است که برای آیفون ۶ طراحی شده است و قیمت تقریبا مناسبی دارد و می توان آن را با قیمت ۵۲ دلار تهیه کرد. البته نا گفته نماند برای آیفون ۶ پلاس نمی توانید استفاده کنید، چرا که فعلا برای آیفون ۶ پلاس قاب محافظ طراحی نشده است

 

این گیت برای گوشی های  Galaxy S5 , S6 نیز ارائه شده است که استفاده کنندگان می توانند تهیه کنند…

چگونه از دو سیم کارت در آیفون ۶ استفاده کنیم؟
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *